“В Iталiї Дiно став iншим: вiн вимaгав, аби я постiйно прибирала, готувала, доглядала його маму”: Як вийти за iноземця. Реальні історії

Сьогодні найбiльшу популярнiсть у наших жiнок мають кавалери з Iталiї, Британiї, США та Нiмеччини.

Як свiдчить статистика, в Українi на 1000 чоловiкiв припадає 1161 жiнка. Тож не дивно, що нашi красунi часто намагаються знайти своє щастя за кордоном.

Найпопулярнiшими способами знайомства з iноземцем сьогоднi є шлюбнi агентства та iнтернет. Втiм, в обох випадках є i шанс знайти своє справжнє кохання, i ризик потрапити на гачок до афериста.

Заміж за країну

У шлюбних агентствах розповiдають, що дуже часто жiнки виходять замiж не за людину, а за країну. Усе для того, аби нарештi мати заможне життя. Познайомитися з iноземцем для потенцiйного одруження найпростiше в iнтернетi. Сайтiв знайомств тут дуже багато, а реєстрацiя триває лише кiлька хвилин.I бiльша частина часу йде на пошук фото для свого профiлю, адже це те, на що найперше звертають увагу.

“Навiть не очiкувала, що отримаю одразу так багато листiв – 121 повiдомлення лише за добу, – розповiдає 37-рiчна Катерина Логiнова з Києва. – Серед тих, хто хотiв познайомитися зi мною, були чоловiки з рiзних країн майже всiх континентiв, але зi справдi серйозними намiрами серед цiєї кiлькостi – одиницi. У багатьох з них в анкетi була iнформацiя, що їх цiкавлять лише iнтимнi стосунки. В iнших – що вони категорично проти дiтей, тварин. Дехто одразу цiкавився, скiльки я заробляю i навiть чи готова в майбутньому самостiйно забезпечувати сiм’ю. Одне слово, пiсля тотального вiдсiювання залишилося менш як 10 людей. I через кiлька днiв спiлкування вiдсiялися i вони”.

Зрештою, в iнтернетi жiнка таки познайомилася з 32-рiчним чоловiком на iм’я Дiно з Рима. Вiн писав, що млiє вiд української краси i хоче якнайшвидше зустрiтися з Катериною.

“Коли смуглявий Дiно запропонував менi прилетiти до нього в гостi, навiть хвилини не вагалася, – каже Катерина. – Сам купив авiаквиток. I я полетiла. В Iталiї чоловiк одразу зробив менi пропозицiю. Згодом справили весiлля. Але пiсля одруження Дiно став зовсiм iншим: вiн вимагав, аби я постiйно прибирала, готувала їсти, доглядала його хвору маму. Я весь час поралася по господарству. Тим часом Дiно вечорами зустрiчався з друзями, вiдпочивав. Дiзналася, що зраджує менi. Шкода, що аж через два роки я зрозумiла, що вiн серед українок шукав собi не кохану дружину, а наймичку. Тож i подала на розлучення”.

До слова, шлюбних аферистiв сьогоднi в Українi дуже багато. В iнтернетi безлiч iсторiй про те, як пiсля оглядин за кордоном жiнка потрапляла в ceксyaльне рабство. А “коханий” iз сайта знайомств виявлявся простим сyтeнeром. Усе тому, що шлюбнi агентства в Українi не лiцензуються, а просто реєструються, як приватне пiдприємство. Тому перевiрити, що справдi робить така фiрма, непросто.

“Мені пощастило”

Однак завдяки шлюбних агентствам жiнки таки знаходять своє кохання. Прикладом цього є 27-рiчна Валентина Корпан.

“Я чудово володiю англiйською, це великий плюс у пошуку чоловiка-iноземця, – розповiдає жiнка. – Тож тих, хто хотiв познайомитися зi мною, було чимало за сiм мiсяцiв пошуку. Коли я отримала запрошення вiд британця Лемi, то одразу зацiкавилася його анкетою. Адже на фото – високий симпатичний брюнет у чорному костюмi, – каже Валентина. – Дiзналася, що Лемi живе у самому Лондонi, має власний бiзнес. Рiзниця у вiцi в нас – три роки, вiн старший. Так i почали спiлкуватися”.

Уже через два мiсяцi Лемi приїхав на оглядини до Катерини в Україну. Сподобалися одне одному. А ще через три мiсяцi британець зробив жiнцi пропозицiю. Одружилися в Українi, вiдкрили дружинi вiзу.

“Уже рiк живемо в Лондонi разом. Я не працюю, адже чоловiк добре заробляє, – каже Катерина. – Моя 6-рiчна донька знайшла з новим татом спiльну мову. Мешкає разом з нами. Лемi дiтей не має i дуже хоче, аби я народила йому сина”.

Весілля? Готуйте документи!

Щоб стати дружиною iноземця в його країнi, треба зiбрати цiлий пакет документiв. Найперше для вiдкриття вiзи в нареченої повинно бути запрошення вiд нареченого. Посольство кожної країни має свiй перелiк потрiбних документiв. Примiром, щоб справити весiлля у Сполучених Штатах з американцем, українцi потрiбно надати довiдку вiд лiкарiв, зокрема результати аналiзiв i висновок терапевта. У Нiмеччинi можуть вимагати, щоб наречена здала тест на мiнiмальне знання нiмецької мови. А у Францiї особливу увагу звертають на довiдку про доходи за останнiй рiк.

“Я зiткнулася з низкою проблем, коли готувала документи на вiзу разом зi своїм чоловiком-американцем, – каже 23-рiчна Iрина Чепишко з Iвано-Франкiвська. Сьогоднi дiвчина живе у Нью-Йорку. – Посольство вимагало навiть моє свiдоцтво про народження, i не лише оригiнал, а перекладене англiйською. Так само цiлий пакет документiв довелося зiбрати нареченому: податковi декларацiї за останнiй рiк, виписку з банкiвського рахунку, документ про зарплату, лист з роботи. Одне слово, йому потрiбно було переконати посольство, що вiн не живе на соцiальну допомогу i спроможний забезпечувати мене i нашу сiм’ю загалом”.

I щоби не потрапити на гачок до аферистiв, потрiбно дотримуватися декiлькох правил: в iнтернетi не погоджуватися на пропозицiї першого-лiпшого та не зголошуватися на зустрiч на “чужiй” територiї. А щодо шлюбних агентств, то варто переглядати вiдгуки про них клiєнтiв i перевiряти вiк агентства. Чим довше воно працює, тим бiльше шансiв не наразитися на небезпеку.