“Я була вся біла”: Джамала розповіла, як її синові робили обрізання (відео)

Співачка розповіла про мусульманські звичаї своєї сім’ї Популярна українська співачка Джамала, яка нещодавно стала мамою, розповіла про те, як вони з чоловіком перенесли партнерські пологи і обрізання за мусульманським звичаєм. Про це співачка розповіла в інтерв’ю Катерині Осадчій для програми “Світське життя”.

Співачка Джамала і її чоловік Бекир Сулейманов зізналися, що їх сім’я дотримується мусульманських звичаїв. Під час народження їх первістка, Бекір весь час підтримував дружину. Він повідомив, що пологи у пари були партнерські, але перерізати пуповину дитині він не наважився.

“Це було дуже цікаво. Тим, хто ще вагається, пропоную все ж таки взяти участь у партнерських пологах”, – поділився Бекір. Крім того, Бекир Сулейманов розповів, що після народження дитини, в їх життя не стало менше романтики.

“Ми в захваті від того, що у нас відбувається в сім’ї. І любов – вона не розділилася, вона подвоїлася з появою нової людини”, – поділився чоловік Джамали. Нещодавно пара відсвяткувала подвійне свято – перший місяць після народження сина і першу річницю з дня весілля. Бекір подарував Джамалі сережки.

За мусульманськими звичаями, перше, що потрібно зробити – це дати дитині ім’я. “Ім’я може дати чоловік, чи можна покликати священика – імама. Ми вирішили, що я зроблю це сам. Я дав йому ім’я, для цього треба молитву прочитати правильно, на праве вухо спочатку сказати дитині ім’я, потім на ліве, потім тричі на праве, щоб він почув. Наступне, що потрібно зробити – це постригти все волосся, зважити і за курсом золота віддати тим, кому не вистачає грошей. Ми віддамо в мечеть”, – розповів Бекір.

Крім того, коли в мусульманській сім’ї народжується син, необхідно зарізати двох баранів, приготувати їх і роздати м’ясо нужденним. Так як у столичній квартирі цей обряд було зробити неможливо, їм допомогли родичі в Криму. Ну і ще одна традиція для новонароджених – це обрізання.

“Зробити обрізання треба, і чим раніше, тим краще. Взагалі треба на сьомий день, якщо не встигаєш на сьомий, то на 14-й. Ми зробили на 14-й”, – поділився Бекір. Джамала зізналася, що цей процес їй було дуже важко пережити, хоч і робили процедуру досвідчені хірурги.

“Я була вся біла, я думала, що не переживу, коли він плакав”, – зізналася зіркова мама.

РЕКЛАМА:

Джерело.