Росія готувала державний переворот у Чорногорії – ЗМІ

Сербія депортувала кількох громадян Російської Федерації за участь у підготовці терористичних акцій у Чорногорії, після чого сербський прем’єр Олександр Вучич заявив про наявність “іноземного фактора” у справі про спробу захоплення чорногорського парламенту.

montenegro-koto-9

Про це повідомляє Комерсант.

Вучич підтвердив інформацію про арешт групи осіб, яка готувала захоплення Скупщини Чорногорії і стрілянину по учасниках мітингу опозиції з метою спровокувати хаос і подальший штурм парламенту.

За словами сербського прем’єра, також були виявлені ще кілька небезпечних груп, за якими стоять “дуже серйозні люди”.

“Заарештовані нами особи діяли в координації з іноземцями… Існують незаперечні докази, що певні особи стежили буквально за кожним кроком прем’єра Чорногорії та інформували про це інших людей, які повинні були діяти відповідно до їхніх інструкцій”, – заявив він.

Також у цих груп була виявлена уніформа, у яку терористи повинні були переодягнутися при захопленні парламенту, схожа на ту, що використовує чорногорський спецназ. Таким чином планувалося перевести підозру за напад на опозиційні сили країни безпосередньо на владу Чорногорії.

Інформація про викриття групи терористів збіглася із неафішованим візитом до Сербії секретаря Радбезу Росії Миколи Патрушева, про що стало відомо лише напередодні його приїзду 26 жовтня.

За офіційною версією, Патрушев прибув у країну, щоб запропонувати підписати меморандум про взаєморозуміння у галузі безпеки між Росією та Сербією. Однак експерти переконані, що візит представника РФ був організований для обговорення “чорногорського випадку”.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:
Загрузка...