На Сумщині в покинутому будинку знайшли мертве немовля

Якщо жінку визнають винною у загибелі дочки, їй загрожує до від 10 до 15 років позбавлення волі

В с. Андріяшівка Роменського району Сумської області в покинутому будинку знайшли тіло новонародженої дитини. Про це повідомляє прес-служба поліції Сумської області.

Відзначається, що 15 травня ввечері в поліцію зателефонувала мешканка с. Андріяшівка Роменського району і повідомила, що в занедбаному сусідському будинку вона знайшла мертву новонароджену дівчинку. У відомстві і додали, що за висновком фахівців дівчинка народилася в той же день.

“До встановлення особи породіллі і її розшуку були залучені всі без винятку працівники Роменського відділу поліції, представники кримінальної поліції обласного апарату, – коментує подію начальник ГУНП області Микола Лушпієнко. – Село, в якому сталася надзвичайна подія, досить велике, тому поліцейські заходили в кожен будинок, спілкувалися з кожним членом сім’ї, щоб отримати хоч якусь інформацію про жінок, які могли бути вагітними, або могли мати відношення до народження цієї дитини. Така ж робота проводилася і з медичними працівниками. Тільки протягом однієї години нами було опитано понад 200 осіб. Ця робота дала свої результати”.

Серед опитаних жителів села знайшлася людина, яка звернула увагу правоохоронців на те, що одна з місцевих жінок, на її думку, останнім часом помітно погладшала. Це викликало підозру, і поліцейські вирішили перевірити жінку і коло її спілкування.

Виявилося, що жінці 34 роки, вона живе з матір’ю в цьому ж селі і вже має неповнолітню дитину.

“Побачивши поліцейських і почувши пропозицію пройти відповідний медичний огляд, та помітно занервувала. І як виявилося не дарма. Лікарі з’ясували, що у неї недавно була родова діяльність. Під тиском неспростовних доказів жінка зізналася, що дійсно народила дитину, загорнула його в куртку і залишила в будинку. На питання, чому дівчинка мертва, відповіла, що такою і народилася”, – йдеться в повідомленні відомства.

У поліції відкрите кримінальне провадження по ч.2п.2 ст.115 КК України, в рамках якого проводяться всі необхідні слідчі дії. Тіло дитини направлене в морг для встановлення причини смерті. У разі якщо жінку визнають винною в загибелі дочки, їй загрожує до від 10 до 15 років позбавлення волі.

РЕКЛАМА:

Джерело.