Журналісти з’ясували, куди сім’я Пшонки вивезла свій ювелірний бізнес (фото)

Родина колишнього генпрокурора України Віктора Пшонки вивезла свій ювелірний бізнес із Краматорська до анексованого Росією Криму.

mini_8b34b11529d3dbf3329192172433e1a7

Про це мовиться у розслідуванні програми “Схеми”, повідомляє “Радіо Свобода”.

Відтак, журналісти з’ясували, що за часів президентства Віктора Януковича родина Пшонки контролювала кілька ювелірних підприємств у Краматорську: “Укрзолото”, “Золото” та “Бомонд преміум”.

Засновниками ТОВ “Торговий дім “Укрзолото” виступали кілька осіб, серед яких Михайло Буров – помічник депутата Артема Пшонки. Одним із засновників інших двох підприємств – ТОВ “Ювелірний завод “Золото” і ТОВ “Краматорська ювелірна фабрика “Укрзолото” був Ігор Косарєв – ще один помічник Артема Пшонки.

Журналісти побували у Краматорську та виявили, що військові дії змусили місцевих ювелірів закрити виробництво і вивезти обладнання в інші регіони. Не став винятком і бізнес родини Пшонки. За місцем реєстрації фірми “Бомонд Преміум” розповіли, що ювелірного заводу там вже немає. А місцеві ювеліри зазначили, що обладнання з краматорських ювелірних заводів родини Пшонки вивезли до Криму.

Згідно з розслідуванням, восени 2014 року у Севастополі відкрилося ювелірне підприємство ТОВ “Ювелірний завод “Золотий стандарт”. За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб Росії, його засновником є Євгенія Фріга (Бурова) – дружина Михайла Бурова.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:
Загрузка...