Українця на відпочинку у Туреччині побив до коми турист із Росії

На одному із курортів у турецькому місті Аланья громадянин РФ до напівсмерті побив 57-річного українця, який в результаті отриманих травм вже четвертий день перебуває у комі.

Про це повідомляє «ДонПресс».

Повідомляється, що 6 липня туристи із Запоріжжя вилетіли в готель у місті Аланья, а 7 липня один з українців отримав важкі травми після побиття росіянином.
Зазначається, що чоловік був госпіталізований в несвідомому стані до реанімації лікарні Аланії та вже четвертий день не приходить до тями. У турагенстві заявили, що росіянин зайшов на територію готелю, де відпочивали українські туристи із сусідньго готелю. За словами турагента, українець під час прибуття до медичного закладу знаходився у стані алкогольного сп’яніння, що позбавляє його права на страхові компенсації.

Турагент додав: «Можливо, російський турист теж був в алкогольному сп’янінні. У нашого туриста виявлено в районі 2,8 проміле в крові».

Дружина потерпілого заявила, що у неї немає грошей на оплату лікування чоловіка, оскільки за умовами договору страхові виплати анулюються, якщо турист був п’яним.

РЕКЛАМА:

Джерело.