“Заради ефектного Селфі”: На Львівщині хлопець в одну мить згорів від удару струмом на даху локомотива

Трагедію бачив на власні очі випадковий свідок.

На Львівщині 20-річний хлопець заліз на поїзд, щоб зробити ефектну фотографію на даху локомотива, але поплатився за це життям. Його вразило струмом напругою 30 тисяч вольт, йдеться в сюжеті ТСН.19: 30., передає Корупція.Інфо

“Вдалося вилучити з мобільного телефону карту пам’яті і були виявлені фотографії – дійсно, що ця людина робила Селфі. Крім того, в ході свідчень його батька було встановлено, що в цей день о 8:26 цей чоловік телефонував на телефон і говорив, що він робить собі Селфі “, – розповів в.о. начальника Буського відділення поліції Павло Гіндрюк.

Юнак забрався на поїзд, щоб зробити ефектну фотографію на даху локомотива. Його миттєво вразило струмом напругою 30 тисяч вольт. Юнак помер відразу. Обгоріле тіло діставали залізничники разом з поліцією. Електричний удар був таким сильним, що його почули люди, які живуть неподалік від станції.

Оприлюднену поліцією фотографію хлопець зробив за кілька хвилин до загибелі. На ній він втомлений, тому що додому повертався зі Львова пішки. Автобуси вже не ходили, а на таксі грошей не було. Відстань в майже 100 кілометрів йшов всю ніч, а під ранок, коли до будинку залишалося тільки 20 кілометрів, йому чомусь захотілося ефектних фото. Як хлопця вразило струмом – на власні очі бачив Віталій Мілінчук. Чоловік мешкає неподалік від станції і каже, що як тільки помітив юнака на даху поїзда, той спалахнув. Електричний удар був такої сили, немов пролунав вибух. “Дугою його так і відразу рвонуло, дим, він почав горіти так на поїзді. І димів, повністю димів. Я відразу попередив чергового по станції”, – розповів свідок.

Хлопець помер миттєво, ще до приїзду швидкої. Залізничники не можуть зрозуміти, чому Юрій, який працював електриком, вирішив вилізти на дах поїзда, адже він, як ніхто, повинен знати, що напруга залізничних контактних мереж шалено висока – в сто разів більше, ніж в розетці. “Взагалі забороняється, не можна! Провід постійно під напругою, такого не може бути, щоб напруги не було. Можна і не торкатися – і обгоріти”, – пояснює машиніст Павло Ушканов. “Пантограф ні піднято до електропроводки, а був опущений, і він подумав, що, можливо, напруга є тільки тоді, коли пантограф піднято”, – припускає поліцейський Гіндрюк.

Фізики пояснюють, що електрична дуга вражає все в радіусі одного метра – людина просто згоряє за мить. “Струм можна побачити”, – попереджає кандидат технічних наук, доцент КПІ імені Сікорського Євген Троценко. За іронією долі, очевидець цієї трагедії Віталій Мілінчук під час роботи кілька років тому теж став жертвою електричної дуги. Чоловік вижив, але став калікою – втратив праву руку. І не може зрозуміти, як людиволіють ризикувати своїм життям заради кількох лайків в соцмережах.

РЕКЛАМА:

Джерело.