“Наречені Христа”, які дали зобов’язання берегти цноту, шоковані документом Ватикану, в якому зазначено, що…

“Наречених Христа” шокував дозвіл не берегти цноту.

Християнські жінки, які зобов’язалися все своє життя берегти цноту, будучи “Христовими нареченими”, шоковані документом Ватикану, в якому зазначено, що відмова від плотських утіх – це насправді не обов’язкова умова. Про це пише The Guardian, додаючи, що йдеться про документ під назвою Ecclesiae Sponsama Imago, який був оприлюднений на початку місяця після запиту з боку єпископів, інформує Ukr.Media.

Їх стривожило зростання кількості жінок, які приєдналися до клятві “наречена Христа”. Всього в світі близько 5 тисяч присвячених дів, що живуть в 42 країнах світу. Найбільше їх у Франції, Італії та Аргентині.

Присвячені діви – це незаміжні жінки, які запропонували свою фізичну цноту як дар Ісусу Христу, присвячуючи свій час покаяння, благодійності і молитві. На відміну від черниць, такі жінки не живуть в закритих общинах і не носять спеціальний одяг.

Більшість з них ходять на роботу і забезпечують себе самостійно. Ватиканський документ, обсягом 39 сторінок, описує докладну інструкцію для їх покликання.

Зокрема, в ньому описується підготовка до посвяти, яка триває два роки. У документі зазначено, що діви “віддані Господу Ісусу в невинності. Вони переживають духовну плодючість від інтимних стосунків з ним”.

Однак, один із пунктів документа здивував багатьох, оскільки в ньому зазначено, що збереження реальної фізичної цноти для жінки, яка хоче стати присвяченій дівою, не обов’язково.

“Покликання засвідчити церковну невинність, шлюбну і плідну любов до Христа не зводиться до символу фізичної непорушності”, – йдеться в документі.

“Таким чином, збереження її тіла в ідеальній цілісності або ж практика чесноти зразкової цнотливості хоч і має велике значення за визначенням, але не є істотною умовою, без якої посвячення було б неможливим”, – зазначили у Ватикані.

У своїй заяві Асоціація присвячених дів США, яка налічує 235 учасниць, сказано, що організація “глибоко розчарована” тим, як документ виключає найважливіші і природні основи посвячення”.

“Ми шоковані, почувши від Матері-Церкви, що фізична цнота більше не розглядається як важлива умова для посвячення в життя діви”, – зазначили американські “наречені Христові”.

РЕКЛАМА:

Джерело.