Філарета хотіли вбити

На патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета намагався вчинити замах один із єпископів.

Про це сказано в журналі засідання синоду від 27 липня.

В УПЦ КП повідомили, що заштатний єпископ Севастіан (Возняк) «дійшов до злочинного наміру – замаху на вбивство предстоятеля церкви».

Інцидент стався 25 травня.

Разом із сином єпископ прийшов увечері в неприйомний час і в цивільному одязі до Філарета в його резиденцію. Той саме вечеряв.

Економка патріархії почула кроки в коридорі і вийшла з кухні. Єпископ бризнув у неї з балончика і разом із сином покинув резиденцію.

Севастіана затримали. 20 липня йому обирали запобіжний захід у Шевченківському районному суді Києва.

Синод дійшов висновку, що якби під дію сльозогінного газу потрапив Філарет, то, з огляду на його вік, це могло призвести до важких наслідків наслідків, «аж до смерті».

Севастіан (у миру Михайло Возняк) був єпископом Чернігівським і Ніжинським, але його звільненили від управління єпархією в березні 2008 року на особисте прохання.

«Звільнивши преосвященного єпископа Севастіана (Возняка), Священний Синод сподівався, що як монах і священнослужитель він одумається, покається і припинить порушення чернечих обітниць. Замість цього за десять років вказаний заштатний єпископ настільки схильний до гріха, що прийшов до злочинного наміру – замаху на вбивство предстоятеля церкви», – повідомляється в журналі.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...