Прийняв за змію і зарізав серпом: Чоловік жорстоко вбив 5-місячну онуку

Вбивство 65-річним чоловіком своєї 5-місячної внучки в Молдові схвилювало всіх місцевих жителів.

Сім’я, де сталося страшне вбивство, вважалася благополучною. Вранці пенсіонер збирався зайнятися садовими роботами, для чого і дістав серп. Однак 25-річна дочка попросила його доглянути за малям і пішла на роботу.

Літній чоловік випив, після чого у нього почалися галюцинації. Він каже, що прийняв внучку за змію і вирішив прикінчити її.

– Коли ми прийшли, малятка не було вдома. Дідусь весь час повторював: «Змія! Змія! Де змія? »І вказував на коляску, – розповів страшні подробиці родич сім’ї.

Очевидцем вбивства своєї сестри виявився старший брат дівчинки. Мати також залишила його під опікою дідуся. Убивця не торкнув свого 4-річного внука. Хлопчик досі не прийшов до тями і відмовляється говорити.

– Хлопчик був з ним і все бачив. Тепер він мовчить. На питання він відповідає «Софія моя», але більше нічого не говорить, – продовжив родич.

У поліції повідомили, що вбивство внучки дід зробив в стані алкогольної галюцинації.

– Чоловік був допитаний. Свій вчинок він пояснює галюцинаціями через те, що знаходився в стані алкогольного сп’яніння, – повідомила повідомила представник поліції.

У відділі соціального захисту розповіли, де працюють батьки убитої дівчинки.

– Мати дітей працює на пошті. Батько час від часу працює в будівництві. Вони свої обов’язки по відношенню до дітей вони виконували, – розповіли в районному відділі соціального захисту.

Вбивці загрожує до 20 років позбавлення волі.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...