Сусіди розповіли подробиці загибелі двох діток на Харківщині: “Несамовитий крик чоловіка почуло чи не все село”

Селяни кажуть, що батьків їм шкода чи не більше, ніж загублених дитячих життів.

На Харківщині двоє маленьких дітей потонули в штучному ставку просто на власному подвір’ї. Сталося це в невеличкому селі Сенькове, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Батько залишив двох доньок у дворі самих, а коли повернувся – побачив, що ті без свідомості лежать у воді. Сусіди кажуть, що крик чоловіка почуло чи не все село. “Вискочив звідти, дітей теліпає. Я нічого не зрозуміла, в мене ноги-руки трясуться. Сусіди повибігали, давай робити штучне дихання. Приїхала швидка, але запізно”, – розповіла одна з селянок.

Лікарям дітей урятувати не вдалося – обидві дівчинки померли. Їхню вагітну матір забрали в лікарню. “Швидка її забрала, в неї в утробі ще одне дитя є. Її забрали без свідомості”, – каже сусідка Любов Іванова. Люди кажуть, що батьків їм тепер шкода чи не більше, ніж загиблих діток. “Діти мають ховати батьків, а не вони дітей”, – переконані селяни.

У хаті, де сталася трагедія, двері зачинені – приголомшена родина ні з ким не спілкується. У поліції коментувати ситуацію та спілкуватися з журналістами відмовилися – лише повідомили, що відкрили кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...