“Душі в них не чув”: друг загиблого, якого жорстоко вбили три доньки розкрив “істинний” мотив дівчат

Три сестри-москвички, які жорстоко розправилися над своїм батьком, могли заздалегідь спланувати вбивство.

Таку заяву зробив друг загиблого Михайла Хачатуряна Брюс Хлєбніков, заявивши, що дочки спеціально провокували батька, який “душі в них не чув”.

“Повірте, вони його виводили. І таке відчуття, що останнім часом дочки робили це навмисно. Швидше за все, вони вже давно планували вбивство, тому і записували всі розмови на диктофон, щоб потім в суді пред’явити нібито докази”, – сказав він.

“Все, що могло бути у золотої молоді – у дівчат було. Нещодавно він телефонував мені, радився, яку машині купити старшої дочки. Знав, що я розбираюся в машинах. Він не шкодував грошей їм на шмотки і цяцьки. Дівчата носили наймодніші речі, купували нові айфони, у них були всі гаджети, які тільки хотіли. Вони не знали ні в чому відмови”, – заявив Хлєбніков.

За його словами, дочки Хачатуряна жили “лише в своє задоволення” і відмовлялися доглядати за батьком, коли той хворів.

Відзначимо, що суд не заарештував жодну з трьох сестер, які жорстоко вбили свого батька в Москві.

“Ангеліні, Христині і Марії продовжили термін арешту на 72 години – за цей час слідчим належить з’ясувати до кінця всі обставини загибелі Михайла Хачатуряна”, – інформує Mash в Telegram-каналі

Нагадаємо, що існує дві версії вбивства. За однією – вбивство сталося після того, як глава сімейства під впливом наркотиків накинувся на дівчат, по інший – сестри завчасно домовилися вбити свого батька.

Як з’ясувалося, під дією героїну батько Михайло Хачатурян увійшов до кімнати з ножем, почав погрожувати, одна з дівчат вихопила ніж. Вбивали Христина, Марія та Ангеліна разом. Почали різати в квартирі, добивали в ліфті.

Хачатурян насправді виявився великим баригою. Під час обшуку його білої Audi Q7 оперативники виявили: 2 кг (!) найчистішого героїну, арбалет, пневматичну гвинтівку (перероблену під невеликий калібр), гладкоствольну рушницю, 3 пневматичні пістолети, сигнальний пістолет, газовий пістолет «Удар».

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...