Нове життя після тpaгeдії: як зараз почувається дівчина, яку ревнивий чоловік зробив iнвaлідoм

Тpaгічна історія сталася в грудні минулого року. Ревнивий чоловік відрубав сокирою pyки своїй дружині.

Бідній Маргариті Грачової 25 років, 3 тижні вона провела в лікарні міста Серпухов.

Слідство з’ясувало, що Дмитро Грачов, чоловік Маргарити, ревнував дівчину до колеги. Чоловік вважав, що ні одна людина не повинна дивитися в бік дружини.

Дмитро хотів зробити Риту iнвaлідом. Під приводом підвезти дівчину до роботи, відвіз її в ліс і скоїв злочин.

Дівчина багато пережила, її життя ніколи не буде колишньою. Зовсім недавно молодій мамі зняли останні шви, а до дітей додому вона повернулася вже в кінці грудня.

Близькi підтримують дівчину, зараз вона проходить курс реабілітації, фахівці допомагають розробити руку.

Маргарита кілька разів писала заяву на свого чоловіка, так як він вів себе дуже агресивно. Однак кримінальну справу ніхто заводити не став. Через деякий час чоловік відвіз Риту в ліс і відрубав їй руки. Одумавшись, доставив дівчину на поріг лікарні.

Дівчина раніше зверталася за допомогою до місцевого дільничного, однак він не виконав її прохання. Тепер він звільнений, так як мама Маргарити написала на нього скаргу і сподівається, що він все своє життя буде виплачувати грошову допомогу родині постраждалої.

Одну кисть дівчини лікарям врятувати не вдалося, але те, що вони зробили з іншою рукою вражає. Операція була унікальною, протягом 9 годин хірурги під мікроскопом намагалися поєднати посудину з посудиною, нерв з нервом. Фахівці були не впевнені, чи зможе прижитися рука.

Дмитра Грачова практично відразу затримали. Зараз він знаходиться в камері СІЗО. Однак, Маргарита боїться за своє життя.

«Я його боюся. Він обіцяв закінчити свою справу», — розповідає дівчина.

Всі знайомі вважали їх ідеальною парою. Все спочатку було добре, але потім Маргарита подала на розлучення. Вона хотіла розлучитися з чоловіком, але він розірвав її паспорт і побив дружину.

Пізніше дівчина пішла в поліцію і написала заяву. Однак, дільничний не побачив в сварці подружжя щось небезпечне. «Він сказав: це — любов», — зі сльозами на очах згадує Маргарита.

Дівчина заново вчиться жити і сподівається тільки на краще. Близько піклуються про неї і про дітей. Побажаємо Маргариті якнайшвидшого відновлення і терпіння.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...