У польському місті всі поліцейські пішли на лікарняний через втому

У поліції стверджують, що це не є страйком, оскільки у Польщі поліцейським заборонено страйкувати.

Всі поліцейські польського міста Камєнь-Поморський (Західнопоморське воєводство) пішли на лікарняний через хронічну втому, повідомляє портал Onet.pl із посиланням на дані поліцейської профспілки.

Схожа ситуація також у двох районах столиці воєводства – місті Щецині. Так, на поліцейській дільниці Щецин-Дабі 100% поліцейських потрапили на лікарняний, а на ділянці Щецин-Небучево – 70%.

У поліції стверджують – це аж ніяк не є страйком (у Польщі поліцейським заборонено страйкувати). Проблема виникла через недостатню комплектацію дільниць.

Ця проблема загострилася в літній період, коли поліцейські традиційно беруть планову відпустку. Як результат – офіцери поліції, які не перебували у відпустці, не змогли виконувати свої обов’язки через перевтому.

У поліції стверджують, що якщо ця проблема не буде вирішена, подібні випадки можуть стати регулярними.

Нагадаємо, що на початку липня польські поліцейські оголосили “італійський” страйк. Вони відмовились штрафувати водіїв за незначні порушення правил дорожнього руху, обмежуючись попередженнями.

Вимогами страйку було збільшення заробітної плати, повернення до можливості дострокового виходу на пенсію, повна оплата за понаднормову роботу і виплати протягом перших 30 днів захворювання.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...