“Побачила у випускній сукні та пішла точити сокиру”: Мати жорстоко вбила власну доньку, яку любили всі

48-річна мешканка Прикам’я Тетяна Д. планувала вбивство своєї дочки кілька місяців.

Вона заздалегідь принесла додому сокиру, яка взяла на своїй дачній ділянці. Плануючи розправу, жінка наточила лезо і стала вибирати вдалий момент. А причиною такої лютої ненависті до дочки стала категоричну відмову молодої красуні ставати примірною мусульманкою.

Сама Тетяна була вихована в православній традиції, але в молодості змінила віру, вийшовши заміж за громадянина Туреччини. Правда чоловік 7 років тому пішов із сім’ї, і Тетяна залишилася одна з двома дітьми. Варто відзначити, що сім’я, залишившись без годувальника все-таки не бідувала, ймовірно, батько допомагав своїм дітям, так що Тетяна могла дозволити собі ніде не працювати. Весь свій час вона присвятила тому, щоб виховати дітей в мусульманських традиціях.

Проте Оля (ім’я змінено) дорослішала і все більше віддалялася від матері. Їй більше подобалося проводити час з подругами, які дозволяли собі робити макіяж і зустрічатися з хлопчиками.

Цього року дівчина закінчила школу і зібралася вчитися в Єкатеринбурзі – подалі від деспотичної матері. Тетяна остаточно переконалася в тому, що з дочки ніколи не вийде примірної мусульманки, коли Оля закінчила школу. Останньою краплею стало вбрання дочки, що вона одягла на випускний бал. Плаття було дуже гарним і досить скромним, за загальноприйнятими мірками, але тільки не для Тетяни.

“Ти в ньому як повія, негайно переодягнися!” — кричала мама на Олю, але та навіть слухати не стала.

Не витримавши ганьби, жінка принесла в будинок наточену сокиру і дочекалася зручного моменту. 8 серпня матір і донька залишилися наодинці. Старший брат дівчинки до цього моменту жив окремо. Мати дочекалася, коли дочка ляже спати і повернеться зручніше, і завдала їй кілька ударів. Як пізніше зізналася слідчим мати – вбивця, їй стало набагато легше на душі, як тільки серце «грішної» дочки перестало битися.

“Було б у мене сім таких дочок, я зарізала б їх усіх”, — впевнено заявила Тетяна на допиті.

Після вбивства рідної дочки жінка прийшла на автовокзал Чайковського і поїхала на автобусі в Іжевськ. У сусідньому місті вона планувала здійснити самогубство на залізничному вокзалі, але не змогла цього зробити. Там її і затримали 10 серпня. Зараз жінка перебуває в СІЗО, вона буде перебувати за ґратами до закінчення слідства.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...