“Терміново виїхали з міста”: Сім’я депутата кинула виснаженого сина на призволяще

Хлопчика звуть Владик, його активно відгодовують кашами та супами, а його сім’я негайно виїхала з міста.

Чотирирічна дитина виглядає так, немов побувала в концтаборі, він важить більш, ніж в два рази менше, ніж належить – всього лише 7 кілограм замість 16.

Лікарі поки що прописали Владику дієтичне харчування, щоб не навантажувати різко організм після такого виснаження.

Місцевий лікар-педіатр розповіла, що хлопчик дуже хороший і йде на поправку.

“Їсти дитині дають поки каші, легкі супчики, капають глюкозу. Думаю, виходять, медсестри в лікарні турботливі. Батько мені не зустрічався, до сина він не приїжджав. Будинки сім’ї немає, кудись виїхали. Може, у родичів якихось. У людини проблеми з психікою, але він цього не визнає. Вважає себе нормальним. Лікувати примусово не вийде – потрібна згода чоловіка. А допомога йому потрібна обов’язково. “, – говорить вона.

Лікування триватиме ще близько місяця або більше. Лікарі стверджують, що хлопчикові сильно пощастило, крім сильного виснаження аналізи більше серйозних збоїв не показали.

Нагадаємо, в Новоукраїнці соціальні служби забрали з сім’ї маленьку вкрай виснажену дитини. Хлопчику 4 роки. Він важить всього 7 кілограм, при 16 покладених кілограмах. виглядає, як після концтабору.

Батько дитини повідомив, що його організм не засвоює їжу через уколів, які хлопчикові робили ще в пологовому будинку.

Коли хлопчика побачили соцпрацівники, він лежав у ліжечку, забруднений власними фекаліями. Він постійно просив “хлібця і водички”.

«Те, що дитина в такому стані була, дійсно є проблема, і ми не спростовуємо її. Дійсно, в частині ми винні, в тому, що дитина саме в такому стані. Ми дотягли вже дитину до такого стану, але що сталося з дитиною після того, як вона народилася, що сталося з дружиною після того, як вона народила дитину?… Жодний документ не підтвердив про те, що моя дружина хворіє на туберкульоз. На підставі цього вони тримали в лікарні, кололи якимись ліками…», – виправдовується батько замореного голодом малюка.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...