«Дружина теж відповідає за дії свого чоловіка»: відома телеведуча прокоментувала «Танці з зірками» від Марченко

Відома телеведуча Маша Єфросиніна прокоментувала участь Оксани Марченко у програмі «Танці з зірками». Знаменитість розповіла, як ставиться до такого рішення організаторів проекту.

Про це повідомляє 24 канал

Мережа вибухнула незадоволеними коментарями, адже однією з учасниць популярного шоу «Танці з зірками» стала скандальна Оксана Марченко. Телезірка є дружиною одіозного політика Віктора Медведчука та має близькі стосунки з президентом Росії Володимиром Путіним.

Як і сотні українців, колектив ТСН показав своє незадоволення щодо такого рішення організаторів шоу. Журналісти написали відкритого листа, де публічно висловили незгоду з таким рішенням керівництва. Свою думку озвучила і телеведуча Маша Єфросиніна, яка є учасницею проекту «Танці з зірками».

За словами знаменитості, упродовж тижня вона отримала десятки дзвінків від представників ЗМІ. Журналісти питали, як Маша Єфросиніна ставиться до участі Оксани Марченко в шоу та чи буде зірка бойкотувати популярний проект, щоб підтримати громадську позицію. На всі питання телеведуча вирішила дати відповідь у письмовій формі.

«До участі Оксани Марченко в проекті я особисто ставлюся негативно. Одразу скажу, що з нею навіть не знайома. Однак вважаю, що дружина теж відповідає за дії свого чоловіка, який розхитує політичну ситуацію в моїй країні», – зазначила Маша Єфросиніна.

Попри це телеведуча налаштована брати участь в «Танцях з зірками», оскільки це одна з її мрій. Маша Єфросиніна додала, що шоу повинно давати глядачам позитивні емоції та бути аполітичним.

«У всьому світі формат «Танців із зірками» не є ареною для політичних маніпуляцій, і ні я, ні інші учасники не є причиною того, щоб цей сезон набував політичного забарвлення. Однак я все-таки вірю, що проект залишиться танцювальним і розважальним. І поки буде так, я залишаюся його частиною!», – додала Маша Єфросиніна.

Зазначимо, що 16 серпня в Національному художньому музеї України перед презентацією нового сезону проекту «Танці з зірками» кумі Путіна Оксані Марченко влаштували «коридор ганьби».

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...