Справжній герой: хлопець врятував маму з дитиною, що впали у водоспад Пробій

Кожен хто принаймні раз побував в Карпатах, мусив відвідати мальовниче Яремче, перлину Прикарпаття. Тут неймовірно красиво, а родзинкою цієї місцевості є водоспад Пробій. Неймовірно красиве місце, до котрого щодня з’їжджається сотні туристів. Кожен хоче мати гарну згадку про цю місцину, а відтак всі чимдуж квапляться наробити якнайбільше фотографій, і чим оригінальнішими будуть кадри тим краще.

Здебільшого туристи фотографуються на мості, що прокладений над водоспадом, або ж на сірих скелястих каміннях, що розташовані в безпосередній близькості до води. І жодні застереження людей не зупиняють. От схоже фото захотіла зробити і 9-річна дівчинка, котра приїхала сюди разом із мамою і тіткою, повідомляє Франик.

Дівчинка не почекавши дорослих, кинулася по камінню поближче до води, мама ж ймовірно мала робити це фото. Та один з каменів виявився дуже слизьким і хитким і дитина не втримавши рівноваги впала у бурхливу воду. Хто був в цих місцинах, знає який шалений потік води являє собою цей водоспад. Течія теж дуже швидка.

Мама звичайно ж одразу кинулася рятувати дочку але її течією віднесло в протилежний бік.

Жоден з туристів, що в той час знаходились поруч не квапились на порятунок жінці з дитиною. Врятував їх 22-річний хлопець, котрий просто дивом повертався цією дорогою з роботи. Спочатку юнак витягнув з води дівчинку, котра вже почала зникати під бурхливими хвилями. Згодом, берегом наздогнав жінку, котру встигло віднести гірським потоком води на добрячу відстань.

Обидвом потерпілим нічого не загрожує. Їх забрала швидка, щоб впевнитись, у задовільності їх стану. Можна лише уявити, як злякалися мама з дочкою. Добре, що все закінчилося щасливо. Проте схожі випадки мали б бути прикладом того, що не варто нехтувати своїм здоров’ям і життям заради вдалого кадру.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...