Шукають вже 12 днів: На одному із курортів загадково зникла ціла сім’я

Друзі Діни і Івана Киливник стривожені загадковим зникненням українців, які разом з двома дітьми вирушили в окупований Крим

“Пропали наші друзі! Киливник Діна Костянтинівна, Киливник Іван, діти Дарина і Тихон. Виїхали з Дніпра вчотирьох на червоній шкоді Фабії АЕ5664СА – 09.08.2018 в Крим через ЧОНГАР – назад не поверталися (в Дніпро повинні були повернутися 17 серпня)”, – йдеться у повідомленні.

Друзі Киливник забили тривогу після того, як більше тижня не можуть до них додзвонитися. “Орієнтовно прямували в Міжводне. На зв’язок востаннє виходили 10 серпня, телефони відключені”, – відзначають друзі.

“Хто бачив або знає якусь інформацію, просимо повідомити за телефоном 067 72 55 469 – Людмила Анатоліївна (мама Вані) або ж писати під цим постом всю відому інформацію! Будемо дуже вдячні за допомогу! Просимо репоста!”, – написали стурбовані українці.

Слід зазначити, що небайдужі українці коментуючи ситуацію зі зникненням, в один голос твердять про те, що їздити до Криму зараз ні в якому разі не можна. Інші ж користувачі дивуються, як люди можуть говорити про патріотизм і “сепарів”, коли мова йде про те, що зникли люди і рідні просять по допомогу.

"Пропали наши друзья! Киливник Дина Константиновна, Киливник Иван, дети Дарья и Тихон. Выехали из Днипра вчетвером на…

Gepostet von dtp.kiev.ua am Dienstag, 21. August 2018

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...