“Поссу на могилы воинов АТО…”: учителя-українофоба поновили на роботі (фото)

У Краматорську учителя інформатики Олександра Голдсберга поновили на роботі після звільнення за українофобські висловлювання.

Про це повідомив місцевий активіст Максим Потапчук, голова ГО “Лібері Лібераті”, пише novynarnia.com.

Активіст також оприлюднив заяву Голдсберга на ім’я начальника управління освіти Краматорської міської ради Марини Мозольової. Прихильник сепаратистів просив прийняти його на посаду вчителя інформатики з 3 вересня 2018 року.

Як пояснив Потапчук, на документі дві візи: “Заперечую” – начальника міськуправління освіти Мозольової, “Не заперечую” – директора школи №9.

Начальник управління освіти Краматорська Марина Мозольова підтвердила, що виступила категорично проти поновлення Голдсберга на роботі в школі.

“Минулого року склалася така прикра ситуація, коли виявилося, що людина дозволяла собі такі вислови в друкованому форматі. І тоді нам вдалося переконати людину, що вона не повинна працювати в шкільній мережі. Він написав заяву про звільнення. Цього року він звернувся до мене із заявою про працевлаштування у 9 школу на посаду вчителя інформатики. Я категорично заперечила. Та далі людина (Голдсберг) вдалася до певних хитрощів. Директор 9-ї школи В’ячеслав Гіпіч дійсно не мав вчителя інформатики і взяв його на вакантну посаду”, – розповіла начальник міськуправління освіти.

Начальник управління освіти пообіцяла, що “відпрацьовує всі можливі варіанти” подальших дій, звернеться до СБУ і просить надати правову оцінку ситуації.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...