Під Одесою зафіксовано спалах небезпечної хвороби: постраждали діти

В одній з шкіл в Одеській області в результаті спалаху небезпечної хвороби довелося госпіталізувати відразу кілька учнів

Про це повідомляє лабораторний центр МОЗ в Одеській області.

«Зареєстровано групове захворювання на вірусний гепатит в комунальному закладі «Ширяївський освітній комплекс №1». Захворіли четверо учнів різних класів. У трьох з них вже підтвердили діагноз лабораторно, виділенням вірусу гепатит А», – йдеться в повідомленні.

Більше того, стверджують чиновники, причиною спалаху небезпечної хвороби стало недотримання учнями школи правил особистої гігієни. У зв’язку з інцидентом у «вогнищі спалаху проводиться комплекс необхідних профілактичних та протиепідемічних дій».

Звернемо увагу, що це вже другий спалах гепатиту серед дітей за минулі два тижні. Раніше у селі під Одесою кілька школярів захворіли на вірусний гепатит. Тоді причиною назвали порушення санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів.

Як повідомляли раніше, кількість госпіталізованих в медичний заклад в результаті отруєння на Хмельниччині знову зросла. Цю інформацію за станом на ранок неділі повідомила прес-служба поліції Хмельницької області.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...