На Прикарпатті закривають школи на карантин: кількість хворих на кір вже перейшла позначку три тисячі

Кір продовжує наступати на Прикарпатті.

Тільки за останній тиждень в області на карантин закрили три школи. Серед них – навчальний заклад в селі Тисменичани. Захворювання тут почали фіксували ще минулого тижня. За словами директора, почалося все із молодших класів. Навчання там відразу призупинили, але інфекція не відступила.

“Ми спочатку призупинили навчання в цьому 2 А класі. Думали що до кінця тижня воно все зупинитися на цьому і поширюватися захворювання не буде, але сталось так що на понеділок на восьме жовтня захворюваність поширилася по інших класах. Зокрема, в 4Б класі – 10 учнів було вже. І в інших класах – всього вісімнадцять було”, – розповів Василь Луцюк, директор Тисменичанської школи.

Наразі навчання в Тисменичанській школі повністю призупинити щонайменше на два тижні. Відомо, що в Надвірнянському районі закрили на карантин і навчальний заклад в селі Верхній Майдан. На кір там захворіло два десятки дітей. Не виключено – що будуть зариватися і інші – кажуть в районній адміністрації. Так, як вже фіксують випадки захворюваності серед дітей в селі Бистриця.

“У нас на сьогоднішній день більш критична була ситуація у Верхньомайданській школі І-ІІ ступенів, і в Тисменичанській школі І-ІІІ ступенів.Рівень захворюваності коливався в межах до 10% офіційних, і до 15 % дітей, які не зверталися відповідно до закладів охорони здоров’я. Тому було скликано комісію відповідну при адміністрації, де, зваживши всі ризики, було призупинено навчання на ці чотири дні з вівторка до п’ятниці. А також перенесено осінні канікули на наступний тиждень з метою проведення цих епідеміологічних заходів”, – пояснив Степан Северилов, начальник відділу освіти Надвірнянської РДА.

Кількість хворих на кір в Івано-Франківській області вже перейшла позначку три тисячі. Відомо, що найбільше інфікованих – майже шістдесят людей – в селі Петранка, що в Рожнятівському районі.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...