Батьки шоковані, в яких умовах їхні діти перебувають у школі-садку (відео)

У франківській школі-дитсадку №3 було кілька випадків отруєння дітей. Після цього батьки вирішили піти і подивитися, чим годують малечу. Побачивши, в яких умовах і з чого готують їжу, вони були шоковані. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на Канал 402.

e1472808947301

На початку листопада у цьому закладі отруїлося восьмеро дітей. Тоді батьки вирішили сходити в садок і влаштувати ревізію на кухні.Вони виявили, що дітей годували підливою з хрящами та шкіркою. Крім того, всюди була міль і смердючі ганчірки, продукти лежали в холодильниках не в належному порядку і без наліпок з терміном придатності.

Обурені батьки пішли зі скаргами до чиновників та організували спільні батьківські збори, на яких висловили директору навчального закладу свої претензії і попросили вирішити всі проблеми, щоб більше такого не повторювалось.

Директор, у свою чергу, визнає, що певні труднощі в роботі садка є, але не може зрозуміти, чому зі 180 дітей, які тут вчаться, отруїлося лише восьмеро.

За цю справу взялася спеціальна комісія Департаменту освіти, але нічого конкретного наразі чиновники не можуть сказати. Офіційно розслідування триватиме до 22 листопада, а зараз триває повна, вже професійна, ревізія закладу. Відповідно, висновки зроблять не лише з харчування, але й з фінансування та інших питань, які цікавили батьків. Всю офіційну інформацію оголосять 25 листопада.

Самі батьки запевняють, що якщо зараз не знайдуть справедливості, то звертатимуться до інших інстанцій.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...