Все тіло в гематомах: У Полтаві тренер жорстоко побила 8-річну дівчинку

Восьмирічна полтавчака Анастасія Неділько була жорстоко побита палицею під час тренування з художньої гімнастики.

Про це повідомила в Facebook знайома сім’ї постраждалої дитини Світлана Гончаренко (Світлана Полтава). Вона також виклала фото, які мама Насті зробила через годину після інциденту: чітко видно множинні синці на ногах дівчинки, яка зараз перебуває в пригніченому стані. Побої зафіксували медики та правоохоронці.

Поліція, як повідомив начальник відділу комунікацій ГУНП в Полтавській області Юрій Сулаєв, відкрила кримінальне провадження за фактом нанесення дитині тілесних ушкоджень.

Як випливає з sms-листування тренера з мамою Насті, вона повністю визнає свою провину і готова на колінах просити вибачення.

Мама Насті дає свідчення слідчому і обіцяє прокоментувати інцидент пізніше. А директор дитячо-юнацької спортивної школи № 4 Микола Семеняга повідомив, що тренер не пояснила йому причин свого вчинку, але написала заяву про звільнення за власним бажанням. Він підкреслив, що раніше про його колишню підлеглу були лише хороші відгуки.

У той же час батьки інших юних спортсменів кажуть, що тренер і раніше дозволяла собі «силові методи виховання» по відношенню до дітей, але про це всі мовчали. І навіть зараз частина батьків висловлюють невдоволення розголошенням обставин події, оскільки у їхніх дітей скоро відповідальні змагання у Харкові, на які вже здані гроші, а тепер поїздка на межі зриву.

РЕКЛАМА:

Джерело.