За мітингами під НБУ стоїть український політик, – експерти

Служба безпеки України називає мітинги під Національним банком російськими провокаціями. Проте експерти кажуть, за акціями вкладників банку Михайлівський стоять також відомі українські політики. Зокрема, називають Юлію Тимошенко.
 За два тижні до так званого мітингу вкладників банку “Михайлівський” Юлія Тимошенко публічно закликала людей виходити на вулиці. Коли ж акція так і не стала всеукраїнською, і Тимошенко, й інші політичні сили почали відхрещуватися від участі в протестах.

Проте експерти певні: найбільший інтерес у таких “народних повстаннях” саме у Тимошенко. Адже вона намагається розхитати політичну ситуацію, бо рівень довіри до влади зараз дуже низький.

Найбільше може бути вигідно Юлії Тимошенко, тому що в неї найвищий рейтинг. Вона перебуває в опозиції, достатньо критикує владу. Тимошенко чекає найбільшого рівня незадоволення для того, щоб сказати, що я цей рух очолюю, – вважає політичний експерт Євген Магда.

СБУ ж офіційно заявила, що за мітингами під Нацбанком стоїть Кремль. Йдеться про так званий план “Шатун”. Його нібито розробили російські спецслужби, щоб розхитати ситуацію в Україні.

Експерти також припускають, що Путін міг знайти спільну мову з Тимошенко, яка давно марить про президентське крісло.

Останнього тижня між Тимошенко та Ляшком розгорівся публічний скандал. Причина – “Батьківщина” нібито хотіла використати найстаршого депутата Верховної Ради Юрія Шухевича, який представляє Радикальну партію. Ляшко впевнений, що його хотіли примусити ініціювати початок процедури імпічменту Президента.

Однак експерти переконують, що розпочалась просто жортска боротьба за електорат.

РЕКЛАМА:
загрузка...