В Міноборони назвали провокацією затримання “диверсантів” у Криму

У Міністерстві оборони України заявили, що повідомлення спецслужб Росії про “українських диверсантів” у Криму – інформаційна провокація пропаганди РФ.

751385

Про це у коментарі “Українській правді” сказав речник Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко.

Сьогодні ми є свідками продовження брехливого серіалу авторства російського ФСБ під назвою “куда не глянь, везде они”. Чергова серія “затримання українських розвідників”,
– сказав він.

За словами речника Міноборони, це – нова технологія гібридної війни, яку Росія активно веде проти України.

Насправді російські спецслужби намагаються дискредитувати українських військових, в яких зараз дуже високий рівень довіри в українського суспільства. По-друге – звинуватити Україну в начебто агресивних діях і показати начебто ефективність спецслужб РФ,
– сказав Лисенко.

Речник з питань АТО нагадав, що так звані затримання “українських диверсантів” відбуваються на території окупованого Криму.

“Чому такий “успіх” ФСБ? Відповідь дуже проста: на території Криму залишилось багато колишніх військовослужбовців, які вже давно залишили службу, вийшли в запас, проживають зі своїми родинами і займаються своїм бізнесом. Їхні особові справи залишилися у військових комісаріатах, які зараз також працюють”, – наголосив Лисенко.

Для будь-якого співробітника ФСБ, навіть якщо в нього досвіду 1 день роботи, неважко зайти взяти особову справу якогось запасника і зробити з нього “диверсанта”. Тому зараз ми бачимо конкретні прізвища. Але те, що їм інкримінується, – суцільна вигадка,
– додав речник Міноборони.

Він наголосив, що військовослужбовці України, які зараз несуть службу, залишаються у військових частинах та виконують бойові завдання.

Нагадаємо, 21 листопада російські ЗМІ повідомили, що в окупованому Росією Криму суд заарештував двох людей, яких вже охрестили “українськими диверсантами”.

РЕКЛАМА:
загрузка...