Не встигла зіграти головну роль: подруга загиблої Поплавської поділилась її головною таємницею

Загибла в ДТП 20 жовтня актриса гумористичного проекту “Дизель Шоу” Марина Поплавська могла стати зіркою українського кіно.

Про це розповіла її близька подруга, кінорежисер і медіаексперт Валентина Руденко. За словами жінки, артистка могла себе показати з найкращого боку і як драматична героїня.


“Мені дуже шкода, що Марина не встигла у своєму житті зробити багато важливих речей, зіграти свої головні ролі. Вона не актриса шоу, але насправді була настільки талановитою зіркою, що і в шоу змогла розкрити свій дар. З її появою на сцені всі розуміли, хто робить це шоу – Марина Францівна Поплавська”, – поділилася подруга загиблої.

На думку Руденко, актриса була чимось схожа на відому українську поетесу Лесю Українку, адже теж тягнула все на своїх плечах – сім’ю, друзів і всіх, хто її оточував. Найбільше, відзначає подруга, Поплавська любила школу, в якій викладала.

“Я б хотіла, щоб Марина зіграла українську жінку, матір – це була моя мрія, про що було і їй відомо. На жаль, сталося те, що сталося, і вона так і не змогла показати себе повністю в мистецтві”, – розповіла Руденко.

РЕКЛАМА:

Джерело.