Екс-нардеп від “Батьківщини” розповів, чому не хоче повертатись в Україну

Колишній народний депутати Андрій Шкіль пояснив, чому навіть після падіння режиму Януковича не планує повертатись в Україну.

751795

За словами колишнього депутата, він не повертається в Україну через кримінальне переслідування, яке тягнеться з часів акції “Україна без Кучми”.

Про це він розповів в режимі відеоконференції в ефірі Еспресо.TV.

Шкіль нагадав, що його справа тягнеться ще з часів президентства Кучми.

“Моя справа досі висить. Це справа, по якій мене садив Кучма, який зараз є переговірником на переговорах в Мінську. Тоді, коли мене посадили, разом із 17 людьми, то ця справа не була закрита на відміну від всіх решта, бо я став народним депутатом. Вона була призупинена,
– пояснив екс-нардеп.”

За словами Шкіля, справа проти нього була відновлена президентом-втікачем Віктором Януковичем, а особливо активну роль у цьому відіграв колишній генпрокурор Віктор Шокін.

“Ситуація не змінилась. Тут така справа: або постійно бути в поклоні або сидіти у в’язниці. Я вибираю почекати”, – пояснив Андрій Шкіль.

Довідка: Андрій Шкіль був народним депутатом Верховної Ради 4, 5 та 6 скликань та екс-головою “УНА-УНСО”.

У грудні 2012 він виїхав з України, остерігаючись політичного переслідування. Спочатку він перебував у Чехії, проте там не отримав політичного притулку, після чого перебрався до Парижа.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...