Російський політик розповів, як Адміністрація Порошенка бореться з російською пропагандою

Російський опозиціонер Костянтин Боровий повідомив, що Україна використовує аналог “фабрики тролів” у Росії задля протистояння Кремлю у інформаційній війні.

752641

Про це заявив в інтерв’ю виданню “Гордон”.

“Бригада не тільки висловлюється, але і підтримує схожі думки. Якщо бачите в коментарях кілька схожих постів, треба придивитися, що вони роблять. Це допомагає відокремити дозвільних користувачів від тих, хто на роботі. Тоді можна прослідкувати, які установки вони просувають”, – розповів він.

Однак росіянин зауважує, що виявлення таких груп справа досить обтяжлива, адже вони мають добре прикриття.

Читайте також: Кисельов жорстко образив Обаму расистською лайкою

“Нещодавно ми виявили бригади, що працюють в інтересах України. Думаю, це контрпропагандистська діяльність, але це лише частина їхніх тез, а інші – це підтримка президента, влади і думок, що в Україні все гаразд”, – пояснив він.

Також, за словами Борового, такі бригади використовуються для боротьби з опонентами української влади і що необхідно займатися контрпропагандою. Але, він розповів, що наголошував на тому, що не слід повторювати сумний досвід і використовувати контрпропагандистський інструмент в пропаганді

Десь в Україні сидить одна або кілька бригад з хорошими початковими цілями – протистояти російській пропаганді, але спокуса використовувати їх в інших цілях дуже велика. Таке враження, що встояти перед цією спокусою не вдалося,
– підсумував російський політик.

РЕКЛАМА:
загрузка...