Мати трьох дітей розповіла, як щоденний секс протягом року змінив її життя

Мати трьох дітей Бріттані Гіббонс розповіла, як секс щодня протягом року змінив її життя.

1319

Про це повідомляє Mirror.

Після народження третьої дитини жінці перестало подобатися її відображення у дзеркалі й вона почала соромитися свого тіла. Бріттані не могла навіть перевдягатися у кімнаті, поки там був її чоловік. Тоді вона вирішила піти на експеримент та почати займатися сексом зі своїм чоловіком щодня протягом року. “Займатися сексом щодня протягом року здавалося неприємним, однак цікавим способом змусити себе постійно дивитися на своє тіло”, – розповіла Бріттані. Її чоловік охоче погодився на експеримент. Пара кохалася щонайменше раз на день, за винятком тих днів, коли він був відсутній через подорожі або хворів.

Спочатку жінці було важко навіть примиритися думкою про те, що вона має зайнятися сексом з чоловіком перед сном. Увечері їй хотілося просто лягти у ліжко і щоб її ніхто не чіпав. Однак з часом власний задум почав їй подобатися все більше.

Бріттані зазначає, що секс допоміг їм у стосунках і за межами кімнати. Жінка розповідає, що подружжя стало більш романтичним одне з одним. Через півроку Бріттані зняла бюстгалтер та оголила частини тіла, які її чоловік не бачив уже довгий час. А через рік жінці вже стало комфортно ходити по дому лише у спідній білизні. Вона більше не здригається, коли чоловік обіймає її за талію.

Бріттані вважає, що цей експеримент змінив її стосунки та життя на краще. Крім того, вона навчилася любити своє тіло

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...