Перший фестиваль української есеїстики “Шерех”

“Літературний Woodstock” та “свято думки”. В ці слова можна вкласти тисячі сенсів і мільйони букв, десятки мислителів і мільярди думок, розмаїття зустрічей і єдність ідеї – перший фестиваль української есеїстики “Шерех” перетворить грудневі дні на свято занурення в простори думок. А що ви винесете з тих глибин, залежить тільки від вас.

754012

Фестиваль “Шерех” названо за псевдонімом батька української есеїстики Юрія Шевельова. “Шерех” – це його найособистіше ім’я для найважливіших думок. Водночас “шерех” – це звук від гортання сторінок. Українська думка має багато сторінок, чи мало з них було вирвано. Перипетії, які пережили й переживає українська думка, неодмінно потребує рефлексії.

Зануритись у доробок українських есеїстів, послухати сучасної творців, а також познайомитись з молодим українським словом можна буде 17-18 грудня в Art Ukraine Gallery. Кульмінацією фестивалю стане вручення ІV Премії імені Юрія Шевельова та відзначення молодих есеїстів. Цих два дні фестивалю пройде під знаком Думки: читання, майстер-класи, дискусії, презентації; зустрічі і знайомства; кава і книги – книги і кава; камін, відкритий мікрофон; запеклі дискусії; вечірки і семінари. Ми можемо продовжити список, але вже сьогодні заплануйте собі вихідні на 17-18 грудня під знаком “Шереха”. Вихідні для виходу в відкрите море думки.

***

Також запрошуємо взяти участь у конкурсі всіх небайдужих до писаного слова – есеїстів, блоґерів, колумністів, критиків – авторів, які ще не мають опублікованих книг. Лонґ-ліст фіналістів буде опубліковано на нашому сайті, а фіналістів буде запрошено на читання в рамках фестивалю “Шереха”. Переможець конкурсу буде оголошено під час церемонії закриття фестивалю 18 грудня та вручено винагороду. Просимо надсилати заявки на участь в конкурсі на адресу [email protected] з темою “Шерех”: конкурс до 1 грудня 2016 року. Детальніше про стал журі та умови конкурсу тут.

Партнери та співорганізатори фестивалю “Шерех”: Український центр міжнародного ПЕН-клубу, Kyiv-Mohyla Business School [kmbs], Дух і Літера, Медіа Група Україна, Український кризовий медіа-центр, BBDO Ukraine, Art Ukraine Gallery, Chernozem, Fund for Cultural Initiatives ArtHuss, StarLightMedia, Yakaboo, Видавництво Основи, Наш Формат, L’Officiel Ukraine, 24 Канал.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...