Нарешті Україна показала свої зуби в Криму, – політолог

Україна нарешті показала жорстку позицію щодо незаконної анексії Криму, запланувавши провести ракетні випробування у районі тимчасово окупованого півострова.

754936

Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор компанії персонального і стратегічного консалтингу Berta Communications Тарас Березовець.

Україна завжди відстоюватиме принцип своєї територіальної цілісності і непорушності кордонів. Поки що ми обмежувалися дипломатичним тиском, санкціями і судовими позовами. Нарешті Україна показала свої зуби в Криму. І це тільки початок,
– написав Березовець.

За його словами, Москву добре “бомбануло” від новини про українські ракетні випробування в районі Криму, що стало зрозумілим після погрози збивати ракети, а також завдати ударів по самих пускових установках.

Березовець відзначає, що істерична реакція Міноборони РФ у зв’язку із запланованими Україною на 1-2 грудня стрільбами прораховувалася Радою національної безпеки і оборони України ще кілька місяців тому.

…Україна попередила РФ про проведення ракетних стрільб над українською територією, тимчасово окупованою Росією. Чи має Україна право проводити військові навчання на своїй суверенній території? Безумовно, так,
– наголосив експерт.

Нагадаємо, раніше сайт “24” повідомляв, що Україна планує провести ракетні стрільби у повітряному просторі в районі Криму. У зв’язку з цим у Росії розпочалося справжнє занепокоєння, що навіть Міноборони РФ запросило аташе з питань оборони при посольстві України для вручення військово-дипломатичної ноти.

Пізніше з’явилась інформація, що Росія має намір не лише збивати українські ракети, а й завдати ракетного удару по Україні, якщо та проведе подібні стрільби.

Крім того, в окупованому Криму протиповітряну оборону було переведено в посилений режим через українські навчання.

РЕКЛАМА:
загрузка...