Віра Брежнєва рятує від ВІЛ старшу дочку

Дочка співачки зізналася, що дуже боїться. Але тепла розмова з мамою заспокоїв панночку.

sonya-brezhnyeva-640x484

Співачка Віра Брежнєва вже кілька років є послом доброї волі ЮНЕЙДС — програми ООН з протидії Епідемії ВІЛ / СНІДу.

«Моя задача дуже непроста — витягнути тему про ВІЛ на поверхню, власне те, про що мовчали довгий час, — каже Віра. — За два роки, коли я їздила, я намагалася говорити в максимальній кількості ефірів, журналів, аудиторій Мені дуже хочеться, щоб і ті діти, які у мене народжувалися б в майбутньому, народжувалися в здоровій країні «.

Поговорила співачка про животрепетної проблеми і зі своєю старшою дочкою — 15-річної Сонею Кіперман. Вона вже цілком самостійна панянка — проводить літні канікули в компанії бойфренда-амеркіанца Хоука Круберта, відпочиває на яхтах. Але Віра попереджає дочку: ВІЛ не дрімає, будь обережна, захищайся! Вона намагається за допомогою рад застерегти дочку від помилок і врятувати від страшних наслідків.

«Молодшій доньці шість років, тому я їй ще не пояснювала толком нічого. Якщо дитина маленька, поки немає сенсу з ним про це говорити. Старшій дочці Головний 15, рік тому у нас з нею був теплий розмову мами з донькою.

І тоді якраз зайшла тема про те, що таке ВІЛ і як він передається дочка мені зізналася, що вона дуже боялася цього слова, тому що не знала, що це я їй пояснила, все розповіла і в кінці розмови вона сказала: … «Фуф, тепер я знаю, і тепер мені спокійніше «, — повідомила Віра під час шоу» ОК на зв’язку «на сайті OK.Ru.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...