Яценюк подає позов до суду на автора публікації про начебто придбання вілл у Маямі

Екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк має намір подати позов до суду стосовно Олега Торгала – автора публікації про начебто придбання А.Яценюком 24 вілл у Маямі.

56c34af3bb9ea_medvedev_i_yacenyuk_obsudili_po_telefonu_voprosi_finansovo-ekonomicheskogo_sotrudnichestva

“Подаю позов у суд на провокатора, який опублікував “качку” про начебто придбання мною в Маямі 24 вілл за мільйони доларів. (…) Настав час відповідати за неправду. Так, людині на ім’я Олег Торгало, як автору брехні про 24 вілли у Маямі, доведеться йти до суду. Давати відповіді на запитання під присягою. І понести покарання відповідно до закону”, – написав А.Яценюк на сторінці у Facebook у четвер.

За його словами, є всі підстави заявляти, що “фейк про 24 вілли – це частина спецоперації проти країни”.

Екс-прем’єр також навів перелік прикладів “інформаційних диверсій” стосовно нього, зокрема, нагадав “повну маячню” начебто про те, що він воював у Чечні, “вбивство на дачі, автомат і гільзи – брехня, від’їзд у Аргентину, США та інші країни – брехня, заяви Саакашвілі про Яценюка і уряд – брехня” тощо.

“Це далеко не увесь список брудних інформаційних спецоперацій проти мене особисто і проти нашої політичної команди”, – вважає політик.

Раніше засновник мережі галерей “Раритет-Арт” О.Торгало написав у блозі про те, що його друг із Маямі, який займається бізнесом у сфері нерухомості, розповів про те, що А.Яценюк начебто “нещодавно прилітав до Маямі і придбав 24!!! об’єкти (вілли), від 1 до 5 мільйонів доларів”.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...