Тіла молодого подружжя знайдені у Миколаєві: “перед смертю встиг подзвонити”

Перед загибеллю чоловік встиг подзвонити сестрі і попередити про катастрофу

Увечері 9 січня жінка зателефонувала в поліцію Миколаєва і розповіла про тривожний дзвінок від брата. Молода людина на ім’я Олег повідомив про погане самопочуття. Після кількох слів зв’язок з потерпілим обірвалася.

Родичка попросила правоохоронців з’їздити до дому №3 по вулиці Образцова і перевірити квартиру, яку пара знімала деякий час. До місця події наряд прибув разом з бригадою “швидкої допомоги”. Побоюючись летального результату, фахівці вирішили не чекати співробітників ГСЧС і зламали вхідні двері.

Як виявилося, не дарма. Всю квартиру заволокло димом. Чоловіка і його дружину виявили в несвідомому стані. Незважаючи на явне отруєння чадним газом, жителі Миколаєва ще подавали ознаки життя.

Пару оперативно винесли із задимленого приміщення на сходову площадку. Медики спробували реанімувати пацієнтів, надавши всю доступну допомогу. Незважаючи на всі зусилля лікарів, чоловік і жінка померли, так і не прийшовши до тями.

Завдяки сусідам поліцейським вдалося з’ясувати попередню причину задимлення. Мешканці будинку розповіли, що в квартирі були серйозні проблеми з газовою колонкою. Про них відомо дуже давно, але власники не поспішали чинити систему. Ймовірно, через цю несправність газ призвів до смертельного отруєння громадян.

РЕКЛАМА:

Джерело.

загрузка...