У Росії знайшли тіло загиблого чернігівського солдата

Шукають рідних воїна Другої світової, який вважався зниклим безвісти. Нещодавно на сайті Коропської селищної ради з’явилася можливість написати звернення селищному голові Віктору Журавлю. Вже надішли перші звернення. Одне із них – досить незвичне. Його написала Тетяна Верська (судячи з усього – жителька Росії), котра в листі просить допомогти знайти рідних нашого земляка із Лисої Гори Лобура Василя Лукича, зниклого безвісти в роки Другої світової.

За інформацією дописувачки, знайдене місце його захоронення й обставини гибелі. Подаємо частину листа в українському перекладі: «Прошу Вашої допомоги у пошуку рідних зниклого безвісти в 1944 році ЛАБУР (ЛОБУР) Федора Васильовича, 1922 р.н. Місце народження: Чернігівська область, Коропський район, хутір Лиса Гора Оболонської с/ради. Дата і місце призову __.07.1941 Коропський РВК, Українська РСР, Чернігівська область, Коропський р-н. Батько: ЛОБУР Василь Лукич

Знайдена інформація про місце його захоронення й обставини його загибелі. Боєць ЛОБУР Ф.В. не зник безвісти, він був поранений у битві на полі бою. Можливо, поряд із Вами живуть люди, які його пам’ятають і шукають його захоронення. Дякую». У листі дописувачка залишила адресу своєї електронної пошти та контактний номер телефону.

Тож якщо комусь із читачів відома інформація про рідних цього воїна або ви знаєте людей, які можуть зацікавитися інформацією про його долю, можете звернутися до селищної ради (Короп, Горького, 9, (04656)2-76-79.

РЕКЛАМА:

Джерело.

загрузка...