Батько замерзлої студентки під Житомиром шокував заявою: “Стояла в ямі з відкритими очима”

Один з батьків загиблої в Житомирській області студентки, яка замерзла на смерть через витівку водія маршрутки, вразив подробицями трагедії

Про це повідомляють українські ЗМІ.

“У неї маленькі сліди. Тому що маленька нога. Замерзла в ямі стоячи, з відкритими очима. Руки були підняті в кулачки – може, хотіла дотягнутися до сосни, що росла поруч”, – зазначила мати студентки Наталія.

Більше того, стверджує жінка, діставати тіло дитини пішов батько.

“Батько її з льоду руками вирубував. Дістали тільки в одному черевику, інший намертво застряг в кризі”, – підкреслила вона.

Ще більш моторошні подробиці повідомила рідна тітка загиблої студентки.

“Коли ми її ховали, вона навіть не розмерзлася. Була як крижинка”, – зазначила вона.

Як повідомлялося раніше, 8 січня трагедія трапилася зі студенткою Іриною Дворецькою, яку висадили на мороз в Житомирській області. Сестра потерпілої, Наталя, розповіла, що їй відомо про подію.За її словами, дівчина сіла в автобус близько чотирьох годин ранку, щоб їхати до хворої матері в райцентр. Про події в маршрутці вона почула від іншого пасажирки, яка їхала з того ж рейсу.

«Вона сказала, що чула, як водій хотів висадити Іру через те, що у неї не було грошей на проїзд. Але телефону дівчини, яка це сказала, у мене не залишилося. Прізвища її теж не знаю. Вона єдина, хто про це сказав. Інші пасажири автобуса (в основному це жителі нашого села) кажуть, що вони спали і нічого такого не чули», — навела Наталія слова очевидиці.

Що саме сталося в маршрутці, сестра покійної описати не змогла. Їй відомо про це лише зі слів місцевих жителів.

«Кажуть, почався конфлікт з водієм. Ірі сказали платити за проїзд, вона почала шукати гроші, але не знайшла. Тоді водій і кондуктор її висадили прямо на трасі. Від того місця до села Перга залишалося близько кілометра. Іра пішла додому, але очевидно повернула не туди і заблукала в лісі», — розповіла дівчина.

РЕКЛАМА:

Джерело.

загрузка...