“Повалили на землю і почали копати ногами”: В Естонії жорстоко побили українського заробітчанина

Українця почали ображати в барі, а після виштовхали на вулицю, бійка була жорстокою – точніше побиття, НП сталася в Естонії. Про це повідомляє прес-служба ГПУ Литви:

«Конфлікт стався в одному з барів в центрі міста. Чоловіки обговорювали відносини України з Росією. Думки чоловіків розійшлися, і словесна перепалка переросла в бійку на вулиці», – йдеться в повідомленні.

Після того, як українець вийшов з бару, на нього накинулися зі спини, повалили на землю і почали копати ногами, повідомили місцеві правоохоронці. Чоловіка госпіталізували із забоями:

«Естонець визнав провину і заявив, що жалкує про події. Українець заявив, що не має до нападника претензій і попросив припинити досудове розслідування. За словами постраждалого, він приїхав до Литви і планував жити і працювати тут, але після того, що сталося хоче повернутися на батьківщину», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що під Варшавою (Польща) сталася сутичка між групою невідомих та українцями, в результаті якої один громадянин України потрапив до лікарні з тяжкими травмами.

РЕКЛАМА:

Джерело.

загрузка...