Цілюще джерело на Закарпатті, здатне повернути зір, збирає довкола себе туристів зі всієї України та навіть Європи

Скільки різних чудес оточує нас! Природа дійсно великий мудрець і кращий цілитель людини!

Цілющі джерела відомі ще з біблійних часів. У християнських обрядах вода відіграє дуже важливу роль. В освяченому вигляді вона є символом Божої благодаті.

“Чудодійні водойми є в багатьох куточках України. А Закарпаття взагалі славиться не тільки мальовничими горами, свіжим чистим повітрям, але і дивовижними річками, струмками і колодязями. Зокрема, в Перечині на узбіччі дороги між урочищами Поташня і Ясліще струмує під горою цілюще джерело”, – повідомляє Ua-reporter.

По-перше, вода в ньому кришталево чиста, ароматна і свіжа, а по-друге, за словами старожилів, вона є лікувальною.
До нього вже багато років їдуть вмиватися ті, у кого є проблеми з очима.

Навіть назву Ясліще отримало від того, що неподалік колись були ясла, де мандрівники могли нагодувати тварин і напоїти їх з водойми живильною прохолодою водою.

«Колись, пам’ятаю, в дитинстві, щоранку до джерела приходив один старий протирати водою очі. Вони в нього хворіли і він намагався вилікувати їх. Кажуть, що вода йому допомагала», – розповідає місцевий житель Іван.

«У племінниці моєї знайомої з Ужгорода сльозилися і опухали очі. Тому я кілька разів привозила їй цієї водички. Вона нею вмивалася. Незабаром дівчина дійсно одужала. Це було років 12 тому. Але вона мені до цих пір вдячна за чудо-ліки», – зізнається інша місцева мешканка Світлана.

Як кажуть перечинці, діти люблять митися водою з джерела. Але зараз, наскільки відомо, туди приїжджають гості навіть із сусідніх областей.

«Якось у мене зупинився автомобіль. Вийшла жінка і запитує: «Де у вас колодязь сліпих?» Я відразу і не зрозуміла про що йде мова. Тільки потім здогадалася, що вона мала на увазі джерело. Показала їй. Незнайомка зізналася, що приїхала аж з Київської області. Її дочка обпекла собі обличчя, пошкодила очі. Тому відчайдушна жінка захотіла відвезти додому своїй дитині диво-води.

Не знаю, як потім склалася у неї доля, але жінка дуже вірила, що джерельна водиця їй допоможе», – зазначає газеті” Породи здоров’я “ пані Юлія.

Місцеві в один голос стверджують, що вода в джерелі дійсно особлива.

Навіть раніше, коли кілька разів після прочищення канави трактор засипав джерело, люди відкопували його знову і знову. Хоча за радянських часів в подібні чудеса і не дуже вірили, але все одно приходили туди лікуватися.

Тому джерело повертає сліпим радість життя до сих пір. Оповите легендами, воно допомагає багатьом набиратися сил і здоров’я. Зараз деякі жителі із Перечина вважають, що джерело повинне стати справжнім місцем паломництва і у нього повинна з’явитися хоча б каплиця, а хтось – просто радіє, що живе поруч з унікальною водоймою.

Як би там не було і якою б не була насправді вода, головне, як відомо, вірити. Адже саме віра творить самі чудеса.

РЕКЛАМА:

Джерело.

загрузка...