Школу “поїдає” небезпечний грибок: діти ризикують здоров’ям, керівництво виправдовується

У школі Дніпра майже півтисячі учнів цілий день сидять в сирих приміщеннях з неприємним запахом. Батьки забили на сполох, адже бояться за здоров’я дітей. У школі тільки розводять руками – самостійно вирішити цю проблему не зможуть.

Грибок, цвіль і характерний запах – ось, що відчуваєш, як тільки заходиш в спортивний зал 64-ї школи в Дніпрі.

Крім уроків фізкультури, в спортзалі відбуваються всі заходи, адже в школі немає актового залу. Але батьки скаржаться, цвіллю і грибком покриті стіни в усій школі.

Мати першокласника Тетяна Порохненко розповіла, що на школу не виділили грошей з міського бюджету на перше півріччя, тому вони особисто зверталися до глави Дніпра Бориса Філатова, але відповіді досі немає.

“Діти скаржаться. Тому я особисто не хочу сина пускати в школу, тому що цвіль – ви самі розумієте, це просто караул. Ми дуже любимо цю школу і хочемо, щоб нам допомогли вирішити цю проблему”, – сказала мати семикласника Яна Распутіна.

Керівництво школи виправдовується – роблять все, що можуть. Нещодавно відремонтували дах, а цвіль, каже директор, могла з’явитися через погано вмонтовані пластикові вікна. Їх встановили в минулому році. Директор Наталія Веремеєнко стверджує, постійно пише листи до міської влади.

“Звичайно, ми зверталися і до районної ради, і в департамент. Ну ви ж розумієте, не вистачає фінансування, а школа в місті не одна. Тим більше, що за останні роки нам зробили підлогу і стелю в навальному корпусі”, – відповіла директор школи. Однак чиновники розглядати справу не поспішають. Кажуть, ситуація не критична.

Після численних звернень і скарг школу міська влада таки пообіцяли відремонтувати. Втім, чиновники не дали відповіді на головне питання – коли. Тим часом, батьки пообіцяли, якщо їх не почують, то вони будуть звертатися спочатку до керівництва області, а потім вже і в Міністерство освіти і науки України.

Лікарі тим часом б’ють на сполох, адже перебувати в такому приміщенні навіть дорослому вкрай шкідливо, не те що дітям. Грибок і пліснява виділяють в повітря десятки і сотні спор. Саме вони є причиною розвитку цілого ряду захворювань – зокрема, ураження слизової оболонки, хронічну нежить і навіть астму. Але це неповний перелік хвороб, які можна підхопити в запліснявілих приміщеннях.

РЕКЛАМА:

Джерело.

загрузка...