У центрі Одеси евакуювали близько 80 дітей із «замінованого» дитсадка

З дитячого садка були в екстреному порядку було виведено 79 дітей і більше 20 дорослих – співробітників дошкільного закладу.

У центрі Одеси через повідомлення про «замінування» з дитячого садка евакуювали близько 80 дітей.

Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Одеської міської ради.

Відзначається, що ввечері 15 лютого від невідомого надійшло повідомлення про замінування дошкільного навчально-виховного комплексу №90, розташованого на вулиці Базарній.

На місце події прибули співробітники ДСНС, поліції, вибухотехніки, швидка допомога. З дитсадка були в екстреному порядку виведені 79 дітей і більше 20 дорослих – співробітників дошкільного закладу.

Директор департаменту освіти Олена Буйневич зазначила, що питаннями евакуації дітей і перевірки дитсадка опікувалося, в тому числі керівництво міста.

«79 маленьких одеситів о 6-й годині вечора були швидко одягнені і виведені на безпечну відстань. Холодним вечором… Їх перелякані мами і тата змушені були мчати за дитиною, тому що гидота (зловмисник, який зробив повідомлення про замінування – УНІАН) змусила сотні дорослих зазнати страху, мобілізуватися і зробити все можливе, щоб були спокійні діти», – заявила Буйневич.

У прес-службі мерії уточнили, що дитячий сад №90 працює до 20.00.

За попередніми даними, в результаті перевірки будь-яких вибухонебезпечних предметів або речовин не виявлено.

У регіональному главку Нацполіції даний інцидент поки не коментують.

 

 


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...