В.о. МОЗ намагається в обхід закону призначити “свого” кандидата держсекретарем МОЗ, – ЗМІ

В конкурсі на посаду держсекретаря МОЗ перемогла Наталія Шолойко, проте Уляна Супрун виступила проти її призначення.

758526

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун намагається заблокувати призначення Наталії Шолойко на посаду держсекретаря МОЗ, щоб “провести” на цю посаду “свого” кандидата. Про це повідомляють українські ЗМІ.

Як відомо, в конкурсі на посаду держсекретаря МОЗ перемогла Наталія Шолойко, проте Уляна Супрун виступила проти її призначення, заявивши, що відносно вибраної чиновниці присутній конфлікт інтересів.

Водночас, як зазначає Інтернет-портал, буквально нещодавно Наталю Шолойко призначили заступником директора із питань реєстрації та фармаконагляду Державного експертного центру МОЗ (ДЕЦ). І це призначення погоджували з в.о. міністра Супрун.

“Тобто Наталія Шолойко разом зі своїм конфліктом інтересів і корупційними зв’язками цілком влаштовує Уляну Супрун на ключовій посаді в сфері реєстрації ліків, але не підходить на посаду держсекретаря МОЗ?”, – йдеться в статті на pharma.net.ua.

Така поведінка Супрун, як пишуть “Коментарі”, може бути пов’язана з тим, що в.о. голови МОЗ хоче “проштовхнути” на пост держсекретаря “свою” кандидатуру.

“Вона (Супрун. – Ред.) мала власного протеже – нинішнього заступника міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Оксану Сивак, яка отримала цю посаду 31 серпня на особисте прохання Супрун”, – йдеться в тексті.

Однак, як зазначається, Сивак не відповідала кваліфікаційній вимозі та набрала надто малу кількість балів у зв’язку з відсутністю досвіду, належного стажу роботи та кваліфікації. Тому після розглядів комісія не допустила її до участі в конкурсі.

“Таким чином, справа зовсім не в Шолойко і не в інформації про неї від #ДоброЧесно, а в особистій зацікавленості Супрун у зриві конкурсу”, – зазначається в статті.

Для довідки: президент України нещодавно нагородив Наталію Шолойко Орденом Княгині Ольги 3-го ступеня.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...