Як залучити гроші в будинок

З одного боку гроші – це всього лише папірці, які можна запросто спалити, намочити і навіть порвати. Але з іншого боку від їх кількості, від того, скільки їх лежить у гаманці, залежить рівень нашого життя, майбутнє наших дітей. Як залучити гроші в будинок? Мало хто знає відповідь на це питання, так як вважає, що гроші або є, або їх немає. Сьогодні сайт для жінок Чарівна вирішив розвіяти всі сумніви і поділитися методами, які, цілком можуть допомогти притягнути гроші, збільшивши тим самим їх кількість.

groshidimsubsydiya-800x484

Гроші і ваше ставлення до них

Згадайте, коли останній раз ви говорили собі, що вже втомилися від постійної відсутності грошей, що їх вічно не вистачає, хоча в той же час в інших вони ведуться, як кури. Людина влаштована таким чином, щоб висловлювати своє невдоволення з приводу чого-небудь. От тільки гроші не люблять, коли в їх адресу вимовляються погані слова.

Хочете залучити гроші в будинок? Тоді ніколи не скаржтеся, що їх вам мало. Краще подякуйте за те, що у вас є. Як той же вам вдається жити і з такою сумою. Ніколи, а головне нікому не признавайтесь в тому, що вам складно дотягнути до зарплати, що ви давно збираєтеся купити дорогу річ, але все ніяк не вдається зібрати потрібну суму грошей.

Гроші треба любити

Щоб залучити гроші в будинок, потрібно їх любити. Звичайно, любов до грошей неможливо співвідносити з цим же гучним почуттям у відношенні людини, але все ж. У чому виражається любов до грошей?

Обов’язково зберігайте їх в красивому гаманці, в якому не один, а кілька відділів. Щоб залучити гроші в будинок, вибирайте гаманець яскравого кольору, найкраще червоного. Цей колір має не тільки пристрастю, але і силою тяжіння.

Гроші можна жаліти, а витрачати їх потрібно з великою радістю. Кажуть, що чим більше грошей витрачаєш, тим більша їх кількість повертається назад. Надумали щось купити, тоді не відкладайте свою затію в довгий ящик. Краще зберіть, нехай і повільно, потрібну суму і ні в якому разі не шкодуйте про те, що її доведеться витратити.

Щоб залучити гроші в будинок, не потрібно любити гроші наосліп. Не чекайте, що вже через кілька днів вони почнуть сипатися на вас прямо з неба, не витрачайте їх на те, що для вас виявиться абсолютно марним. Все ж, до будь своїй дії у відношенні розтрат потрібно підходити дуже обдумано.

Любити гроші – це не значить жаліти їх на що-небудь і кому-небудь. Жадібність дуже сильно відлякує достаток, тому постарайтеся викоренити цю звичку, якщо вона у вас є.

Полюбіть лише ті гроші, які є у вас, але не в сусіда по сходовому майданчику або величезну суму на банківському рахунку свого начальника. Щоб залучити гроші в будинок, ніколи не заздріть успіху і повного гаманцю інших. Якщо у когось грошей більше, це не привід засмучуватися і вважати себе самим нещасною людиною на світі.

Народні прикмети для залучення грошей в будинок

Напевно, з того самого моменту, коли розплачуватися за що-небудь стали грошима, з’явилися й різноманітні прикмети, пов’язані з тим, як залучити гроші в будинок. Протягом десятків років зберігається віра в особливу магію, і якщо їй скористатися, то можна дуже сильно розбагатіти. Так це чи ні, сказати складно, але все ж спробувати збільшити кількість купюр в своєму гаманці варто.

Для цього сайт Чарівна пропонує скористатися наступними народними прикметами:

1. Щоб у вашому домі водилися гроші, ніколи не витрачайте зарплату в день її отримання. Слідуючи приймете, гроші повинні переночувати в будинку, а вже потім його покидати.

2. Щоб залучити гроші в будинок, тримайте десь на видному місці велику купюру. Кажуть, що вона зможе заряджатися вашої позитивною енергією, а потім зможе притягати до себе великі суми.

3. Ніколи не позичайте хліб і сіль своїй сусідці, так як разом з цим ви віддаєте та свій достаток.

4. Для того щоб удома завжди водилися гроші, ставте віник ручкою вниз.

5. Ніколи не зберігайте гроші в складеному або зім’ятому вигляді, а в гаманець їх краще всього класти до себе обличчям.

6. Спробувати залучити гроші в будинок можна і так: носіть завжди в своєму гаманці невеликий шматочок ласточкиного гнізда або осиковий лист.

7. Для залучення грошей, кілька великих купюр слід покласти під подушку новонародженої дитини.

8. Слідкуйте за тим, щоб ваш гаманець ніколи не пустував. Навіть якщо в даний момент у вас немає грошей, покладіть в нього монетку.

9. Ті гроші, які вам вдалося виграти або знайти на дорозі, не можна довго зберігати в своєму будинку. Кажуть, що вони не приносять щастя, тому від них потрібно якомога швидше позбуватися.

10. Залучити гроші в будинок можна і тоді, коли покласти під килимок біля вхідних дверей монетку, на яку попередньо потрібно тричі плюнути.

11. Ніколи не шкодуйте грошей бездомним або на благодійність. Не хочете віддавати більшу купюру, тоді дайте, скільки зможете.

12. Розплачуючись в магазині, гроші від продавця беріть лише тоді, коли він їх покладе на блюдечко. Якщо брати здачу з рук, велика ймовірність перейняти невдачу від іншої людини.

Що ж, сподіваємося, описані вище поради допоможуть вам залучити гроші в будинок, і ви незабаром хоча б трохи, але станете багатшими.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...