“Надто чоловікоподібна”: в Італії скандальне рішення суду у справі про зґвалтування призвело до масових протестів (відео)

Апеляційний суд міста Анкона виніс вирок ще два роки тому, однак розголосу історія отримала сьогодні.

Близько 200 людей протестували біля апеляційного суду в італійському місті Анкона після того, як розкрилось суперечливе обгрунтування зняття звинувачень із двох чоловіків, підозрюваних у згвалтуванні.

Чоловіки були засуджені судом першої інстанції в 2016 році за згвалтування жінки перуанського походження. На момент нападу в 2015 році їй було 22 роки.

У п’ятницю стало відомо, що чоловіків звільнили від звинувачень, оскільки судді визнали, що ймовірна жертва була “занадто чоловікоподібною” і не могла приваблювати чоловіків.

Причини рішення 2017 року стали відомі тільки коли вища апеляційна інстанція Італії скасувала рішення суду нижчої інстанції і призначила повторний розгляд.

Судді, які всі були жінками, зробили свої висновки з фотографії жінки і того, що обвинувачені заявили, що вона їх не приваблювала. Один з чоловіків зареєстрував номер жертви в своєму мобільному телефоні під ім’ям “Вікінг”.

Постраждала звинуватила двох своїх знайомих у тому, що вони підмішали в її напій наркотичну речовину і скористалися її безпорадністю: один із чоловіків гвалтував її, а інший стояв на варті.

Лікарі сказали, що її травми доводять згвалтування, а в крові знайшли сліди наркотиків.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...