В італійському суді п’ять годин допитували українського нацгвардійця (фото)

В Італії допитали нацгвардійця Віталія Марківа, якого звинувачують у причетності до вбивства італійського фоторепортера.

В Італії відбулося судове засідання, на якому допитали нацгвардійця Віталія Марківа, звинуваченого у причетності до вбивства італійського фоторепортера на Донбасі Андрея Роккелі.

Про це повідомив голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький у Facebook.

“Сьогодні Віталій Марків 5 годин відповідав на запитання прокурора, адвокатів сторони цивільного позову та адвокатів захисту. Відповідав надзвичайно чітко, детально, впевнено. Відповідав, як невинна людина, яка не чує за собою жодної провини”, – написав Городецький.

Він повідомив, що сторона обвинувачення повторювала вже підняті раніше питання, які не стосуються головного питання процесу про вбивство Роккелі та причетності до цього Марківа.

За словами Городецького, Марків детально пояснив відео з гори Карачун за червень 2014 року та наявність рації. Сказав, що не може назвати всіх імен співслужбовців, бо вони продовжують службу. Пояснив також свої обов’язки на горі Карачун і розповів про зброю, яку мали нацгвардійці.

Крім того, Віталій розповів про зміст розмови з журналістом Марчелло Фаучі.

У засіданні взяли участь представники Міністерства юстиції України, голова Української всесвітньої координаційної ради Михайло Ратушний, консул Генерального консульства України Євген Шквира та представники української громади.

Напередодні в Італії українські депутати свідчили на суді щодо нацгвардійця Марківа.

Нагадаємо, у липні 2017 року в Італії за підозрою в причетності до вбивства на Донбасі фоторепортера Андреа Роккелі заарештували українського військового Віталія Марківа. Затриманий українець виявився заступником командира в батальйоні Нацгвардії.

Як повідомлялося, 6 липня в італійському містечку Павія, поблизу Мілану, розпочався судовий процес у справі Віталія Марківа, старшого сержанта Національної гвардії України, якого італійська прокуратура спочатку звинувачувала в «наданні матеріального внеску, визначального у спричиненні смерті» двох журналістів та «замаху на життя французького журналіста Вільяма Рогелона».

Згодом, 14 вересня в італійському місті Павія, в суді відбулося друге судове засідання у справі Віталія Марківа.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...