У Мелітополі батьки ледь не заморили голодом власного сина(ВІДЕО)

У Мелітополі батьки ледь не заморили голодом власного сина, якому немає ще й двох років. Маленький Данилко зараз у лікарні, а соцслужби хочуть позбавити батьків прав на дитину.

Лікарняна палата, чистий одяг, ліжко та іграшки, які дитина залюбки викидає на підлогу – за словами медиків, так Данилко хоче привернути до себе увагу. Хлопчик, якому у травні виповниться два роки, не вимовляє й найпростіших слів. Малюка доправили в лікарню соціальні служби. За словами медиків, дитина була у жахливому стані – виснажена, голодна та занедбана. “Все було дуже забруднене. І дуже відчутний такий неприємний запах, аж тхнуло неприємно. Вона перелякана, боїться води – коли її купали, вона дуже боялася води. Видно, що їсти вона дуже хотіла”, – розповів головний педіатр Мелітополя Роман Павленко.

Першими хлопчика побачили медики жіночої консультації, котрі самі прийшли до мами, яка чекає другу дитину, але ігнорує медогляди. Візитери вжахнулися  від побаченого, а соцпрацівники, які прибули за викликом, забрали Данилка негайно. “Антисанітарії повна. Холод, дім не опалюється”, – каже в.о. керівника жіночої консультації Лариса Бакланова.

“Брудні простирадла, у приміщенні два коти та три собаки, фекалії тварин – вони всюди. Іграшки на підлозі разом з тваринами, разом з екскрементами тварин. Дитина брудна, їжі майже немає, дитина сидить на підвіконні, їсть сиру картоплю”, – переповіла побачене начальник Мелітопольської служби у справах дітей Ольга Прокопенко.

Сусіди розповіли, що проблемна родина недавно поселилася в будинку, де немає води та газу. Жінка домогосподарка, чоловік торгує десь на ринку, грошей у них мало. “Я особисто дитині приносив – купив там печиво, молока. Коли зайшов у тамбур, то шокований був – там навіть підлоги не було. Позривали підлогу – топили пічку”, – каже один із сусідів. Батьки ж переконані, що вдома не гірше, ніж у інших, і налаштовані повернути дитину. “Він голий, він роздягнутий чи що? Те, що не нагодований – так вона просто не встигла приготувати, займалася прибиранням. Вона вагітна, вона просто не встигла!”, – наполягає Сергій Захаров.

У понеділок служба у справах дітей має намір звернутися до суду з вимогою позбавити подружжя батьківських прав. Тим часом, за словами медиків, днями батьки намагалися прорватись до лікарні, бо хотіли передати дитині тортик. Коли їх не пустили у відділення, випічку з’їли самі просто під дверима.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...