Вони зробили все, щоб його не рятувати: через халатність лікарів загинув відомий журналіст

У суботу, 16 березня, помер журналіст «Фокуса», редактор стрічки новин Святослав Секун.

Про це повідомив головний редактор видання Євген Гордійчук, вказавши, що у чоловіка були проблеми з печінкою і виразка.

«На цьому тижні підскочила температура до 40,5. Вночі з п’ятниці на суботу йому стало зовсім погано. Викликали швидку. Швидка не захотіла забирати його в лікарню, вкололи щось і сунули мамі папірець – мовляв, підпишіть, що ми приїхали і зробили укол. Мама підписала. Потім з’ясувалося, що це була відмова від госпіталізації», – написав він.

Вранці Секунова у важкому стані забрали до лікарні на Оболоні і вже без свідомості помістили в реанімацію з підозрою на внутрішню кровотечу.

«Але навіть не зробили УЗД – на вихідних у столичній лікарні немає лікаря – з УЗД. Через пару годин Святослав помер від внутрішньої кровотечі», – повідомив Гордійчук.

«Господи, який морок. Людина померла, тому що швидка не захотіла госпіталізувати, а коли все-таки це зробили, в лікарні не виявилося з УЗД. І людина померла від внутрішньої кровотечі»- прокоментувала журналістка Олена Шкарпова.

Святославу Секунову був 41 рік. До «Фокуса» він працював у виданнях «Деловая неделя», «Столичні новини», «Газета по-киевски», «Коментарі», «Кореспондент», інформагентства «Ура-Інформ» та «РБК-Україна». Сподіваюся, колеги Святослава (не тільки з «Фокуса») не залишать цю жахливу історію без уваги.

РЕКЛАМА:

Джерело.