Це моя країна і мені тут жити! Вакарчук зробив різке звернення до Порошенка та влади

Український музикант Святослав Вакарчук звернувся до президента України Петра Порошенка з порадою.

Святослав Вакарчук звернувся до Президента і підкреслив, що є ворог, який роз’їдає Україну зсередини.

«Так, нагороди – це добре. Але, на жаль, одними нагородами не вирішити завдань, які стоять перед нами», – написав виконавець.

«Ворог, який роз’їдає Україну зсередини – корупція, тотальна несправедливість, невігластво, низький рівень так званої еліти – значно більш підступний і небезпечний, ніж зовнішній ворог. Щоб перемогти його, теж потрібні герої – герої в українській політиці і владі. На жаль, на сьогоднішній день таких героїв ми не бачимо. Ми бачимо логічні вчинки. Ми бачимо бажання всидіти на двох або трьох стільцях. Ми бачимо страх: страх втратити посаду, страх втратити добробут, політичний вплив, поставити під удар себе або свою сім’ю. Ми бачимо час розумних, але швидше за все хитрих і цинічних людей, які завжди знаходять логічне пояснення, чому в Україні все не так – винна війна, ціни на нафту, політичні опоненти, минула влада. Ми чуємо і бачимо це кожен день. Але ми не бачимо подвигів і не бачимо справжніх жертв», – зазначив співак.

Крім того, Святослав Вакарчук додав, що йому не все одно!

«Я говорю вам це тому, що мені не байдуже! Це моя країна і мені тут жити. Прийміть, пане Президенте, ці слова серйозно. Ці слова спрямовані до всієї української влади. І це не просто мій приватний голос – це, в прямому сенсі, голос народу України. І прийміть їх сьогодні, тому що завтра вже може бути пізно», – підсумував музикант.

Також, святослав Вакарчук звернув увагу на те, що в країні приділяється занадто багато значення тому, хто і на якій мові розмовляє. На думку музиканта, не так уже й важливо, чи використовує людина українську або російську мови в повсякденному спілкуванні. На його думку, в Україні існують проблеми, які потребують набагато більш оперативного вирішення.

«І для цього всім нам, і україно- і російськомовним, замість того, щоб витрачати час на такі питання, просто потрібно закатати рукава і будувати країну. Історичне тертя – абсолютно нормальне, та закономірне для нації, яка розвивалася довгий час різним способом, різними швидкостями, в різних умовах», – пояснив Святослав Вакарчук.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...