Лихо вже прокинулося, – аналітик описав апокаліптичне майбутнє Європи

Голландський правозахисник, “советолог” та відомий викладач Роберт ван Ворен вирішив уявити, яким буде світ у 2019 році. Тоді, коли все ще правитиме Путін, коли Євросоюз розвалюється, а Трамп уже три роки як президент.

758823

Як він написав у своєму блозі для видання “Новое время”, тоді катастрофа ще не відбудеться, але багато хто буде жити в страху.

“Найвпливовішим політичним лідером в Європі замість Ангели Меркель стане Марін Ле Пен. Її підтримують аналогічно мислячі політики на кшталт Найджела Фараджа в Великобританії, Герта Вілдерса в Нідерландах і Віктора Орбана в Угорщині. ЄС розвалюється зсередини, країни не можуть знайти спільну мову, щоб боротися зі зростаючою фашизацією Європи”, – продовжує думку аналітик.

Він наголосив, що хоч нині така картина виглядає нереалістично, однак тенденції до цього чітко простежуються.

“Поки Путін перемагає. Він перемагає, оскільки прагматичний, нещадний і володіє мисленням гангстера. Його опоненти схильні до сумнівів і бояться, що їх обізвуть панікерами. Вони применшують загрозу, вважаючи за краще висловлювати “глибоку заклопотаність” (хіба не це ми чули під час Майдану?), І таким чином сподіваються не розбудити лихо. Але лихо вже прокинулося. Потрібно бути сліпим, щоб не бачити, що лихо вийшло з-під контролю”, – додає ван Ворен.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...