Мочанов заступився за Савченко

Відомий український гонщик та волонтер Олексій Мочанов прокоментував чутки про те, що нардеп Надія Савченко могла проводити прямі переговори з з ватажками так званих “ДНР” та “ЛНР”.

759288

Як він сказав у коментарі виданню “ГОРДОН”, перед тим, як коментувати цю зустріч, треба поспілкуватися з родичами українців, звільнених з полону.

“На жаль, щоб говорити про звільнення наших військовополонених, доводиться проводити зустрічі з терористами. Взагалі, я не знаю, бачилася чи Савченко з ними. Минулий раз, коли вона сказала, що зустрічалася з лідерами бойовиків, Захарченко все це заперечував. Можливо, на окупованих територіях йому теж кажуть, що не варто проводити зустрічі з українськими політиками. Як не крути, а комусь з кимось все одно доведеться розмовляти”, – наголосив Мочанов.

Він також наголосив, що нині деякі українські журналісти необґрунтовано вважають себе експертами щодо переговорного процесу.

“У нас зараз всі вважають, що вони дуже добре розбираються в переговорному процесі. Особливо це стосується журналістів з парою тисяч підписників у соцмережах. Тим, хто розповідає щось погане про парламентерів, потрібно спочатку поспілкуватися з родичами тих, кого звільнили. Тоді вони зрозуміють, чи треба йти на переговори з сепаратистами з приводу звільнення полонених “, – додав волонтер.

Нагадаємо, раніше журналіст заявив, що нардеп Надія Савченко днями провела кількагодинну зустріч у Мінську з ватажками “ДНР” і “ЛНР”. Також ЗМІ повідомили, що ця зустріч може бути планом Кремля, щоб посилити тиск на Україну та підштовхнути її на прямі переговори з терористами.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...